Bonus 300 zł za rejestrację i wygraną Polski z Mołdawią

Ocena 3.50/2 głosy

💰 Chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze? Nie przegap tej szansy! 🏆 Postaw swoje pieniądze na mecz Reprezentacji Polski kontra Mołdawia w Fortunie i otrzymaj szansę zgarnięcia 300 zł w wygranych! 🤑⚽️

To proste: zarejestruj się, dokonaj depozytu 30 zł i obstaw "dwójkę" dla Polski. Jeśli Reprezentacja wygra, zgarniasz ekstra 300 zł! 💪🇵🇱 Nie trać czasu! Promocja trwa tylko do rozpoczęcia meczu, więc zapisz się już teraz i zdobądź dodatkowy zastrzyk gotówki! 💵

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Bonus 300 zł za rejestrację i wygraną Polski z Mołdawią

Już 20 czerwca Reprezentacja Polski rozegra w Kiszyniowie mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy 2024 z Reprezentacją Mołdawii. Po porażce z Czechami w debiucie Fernando Santosa, zwycięstwo jest absolutnie niezbędne, by utrzymać komfortową sytuację w tabeli.

Mimo, że na papierze nie powinniśmy mieć większych problemów, to Mołdawii nie można lekceważyć - wystarczy sobie przypomnieć starcie z 2013, kiedy to remis na tym terenie pozbawił Polskę szans na awans do Mistrzostw Świata w 2014 roku. Do boju Polsko!

Świętuj zwycięstwo Reprezentacji Polski i zgarnij 300 zł w Fortunie!

Z okazji tego meczu przygotowaliśmy specjalne promocje, dzięki którym nowi użytkownicy mają okazję wygrać 300 zł, stawiając zaledwie "dwójkę"! Co trzeba zrobić? Sprawdź szczegóły poniżej!

Data: Promocje obowiązują w dniach 18.06.2023 - 20.06.2023 godz. 20:45 (do momentu rozpoczęcia meczu Mołdawia - Polska).

Zarejestruj się w Fortunie oraz udziel min. 1 zgody na komunikację.

Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł.

Wystarczy jedno trafione zakład SOLO - a otrzymasz aż 200 zł w punktach lojalnościowych!

Postaw zakład typu SOLO (jeden zakład na kuponie) za co najmniej 2 zł, z oferty przedmeczowej (prematch, numer zakładu: 618, zakład „mecz”, typ „2”) na zwycięstwo Reprezentacji Polski w meczu z Mołdawią.

Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP. Ponadto, za zaznaczenie obu zgód marketingowych otrzymasz dodatkowe 100 zł, co łącznie daje aż 300 zł w bonusie!

Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych).

Bonus zostanie wypłacony maksymalnie do 72 godzin od daty rozstrzygnięcia kuponu.

Czym są oraz jak skorzystać z punktów lojalnościowych?

Po wygraniu kuponu, każdy nowy gracz otrzyma bonus w formie punktów lojalnościowych FKP. Jest to coś jak specjalna wirtualna waluta, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie.

Za wygranie pierwszego kuponu dla nowych graczy przygotowano liczbę „punktów” odpowiadającą 200 PLN, czyli 28000 punktów FKP. Oznacza to, że od razu po wygranej możemy.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/bonus-300-zl-rejestracje-wygrana-polski-moldawia

Oceń ten tekst