Bukmacher ComeOn wycofuje się z Polski

Ocena 4,63/5 | 8 głosów

Lubiany przez typerów, zyskujący coraz większą popularność i znany z wysokiego bonusu powitlanego bukmacher ComeOn wycofuje się z Polski.

Z dniem 17 luty 2016 bukmacher ComeOn ze względów prawnych nie będzie już obsługiwał w zakładach bukmacherskich rezydentów Polski.

Względy prawne sugerują związek z ustawą hazardową, w komunikacie cieszy chęć powrotu bukmachera na polski rynek. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku Wylliam Hill - Kasno i poker w ComeOn pozostają w dalszym ciągu do dyzpozycji rezydentów polskich

Pełny komunikat bukmachera ComeOn:

W świetle zaistniałej sytuacji prawnej ComeOn.com zmuszony jest z dniem 17.02.2016 zaprzestać oferowania zakładów sportowych dla rezydentów Polski.
Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z naszego kasyna oraz pokera, które pozostają dostępne bez ograniczeń dla wszystkich naszych klientów. 

Wszystkie otwarte zakłady zostaną rozliczone według normalnych zasad, a wygrane wypłacone na konto graczy. Wszystkie aktywne bonusy zostaną zmodyfikowane, aby możliwe było ich uwolnienie w kasynie. Gracze mogą w każdej chwili anulować bonusy i wypłacić swoje środki. Twoja historia zakładów dostępna będzie na życzenie w dziale obsługi klienta. 

Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić funkcjonalność zakładów sportowych dla naszych klientów z Polski. Jeżeli masz jakieś pytania, wyślij do nas wiadomość na adres: kontakt@comeon.com

Na usta rzuca się "spieszmy się typować u bukmacherów... bo tak szybko odchodzą...".

Kim jest rezydent?

Gwoli ścisłości rezydent Polski to osoba fizyczna mająca w dowodzie/paszporcie miejsce zamieszkania w Polsce, czyli teraz w ComeOn nie można obstawiać nawet będąc na wakacjach w kraju gdzie nie obowiązuje restrykcyjna ustawa hazardowa.

Natomiast Polacy mieszkający na stałe poza granicami kraju, mający w dokumencie miejsce zamieszkania np. Wielką Brytanię w dalszym ciągu mogą typować zakłady bukmacherskie w ComeOn.

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner