Bukmacher William Hill wycofuje się z Polski!

Ocena 4.75/8 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Bukmacher William Hill wycofuje się z Polski!

W dniu 3 września 2015 roku jeden z największych bukmacherów internetowych William Hill podjął decyzję o wycofaniu się z polskiego rynku zakładów bukmacherskich.

Nowe rejestracje w William Hill dla polskich graczy nie będą już możliwe a obecne konta zostaną zamknięte.

Decyzja ta z pewnością podyktowana jest respektowaniem ustawy hazardowej. Brak możliwości obstawiania u tak dużego i renomowanego bukmachera jak William Hill z pewnością będzie dla polskich typerów dużą stratą.

Jest to nagła decyzja spowodowana względami prawnymi, w ciągu najbliższych dni bukmacher przedstawi terminy wypłat środków z zamykanych kont graczy zakładów bukmacherskich i datę ich zamknięcia. O dziwo dla Polaków zamykane są jedynie zakłady bukmacherskie, kasyno i poker pozostają dostępne bez zmian. Nie wiadomo zatem czy to sprawka Kapicy czy celowe opuszczenie przez William Hill polskiego rynku zakładów sportowych.

Poniżej oryginalna wiadomość przesłana do polskich graczy:

Z przykrością informujemy, że William Hill podjął decyzję o wycofaniu swojej oferty internetowych Zakładów Sportowych oraz produktu Day Trader dla wszystkich rezydentów Polski w najbliższej przyszłości. Prosimy jednak pamiętać, że nasza pozostała oferta hazardowa pozostanie dostępna dla mieszkańców Polski. 

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane zaistniałą sytuacją, jednak decyzja została podjęta w bardzo krótkim czasie ze względów prawnych, które są poza naszą kontrolą.

Z dniem dzisiejszym nasza strona Zakładów Sportowych nie będzie dostępna w Polsce. Jakiekolwiek zakłady postawione wcześniej będą ważne i zostaną rozliczone po tej dacie. Równocześnie będą Państwo mogli wypłacić pozostałe środki z konta a także dowolnie korzystać z naszych pozostałych produktów hazardowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z działem Obsługi Klienta wysyłając wiadomość na adres: support.pl@willhill.com

Korzystając z okazji, chcieliśmy podziękować za lojalną grę i zaufanie dla William Hill. Jeśli przedstawione powyżej okoliczności ulegną zmianie, niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem, aby o tym poinformować.

Z poważaniem,

Zespół William Hill

Te fatalne informacje potwierdza konsultant bukmachera na czacie online:

William Hill czat - zamykanie kont polskim graczom

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/bukmacher-william-hill-wycofuje-sie-z-polski

Oceń ten tekst