Cashback w BetRedKings na kwalifikacje Euro 2016

Ocena 5.00/6 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Cashback w BetRedKings na kwalifikacje Euro 2016

Postaw u bukmachera BetRedKings co najmniej 3 zakłady na mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy między 3 i 8 września, a otrzymasz 50% zwrot w przypadku przegranej do 100 €. Ten cashback jest przeznaczony zarówno dla nowych jak i obecnych graczy BetRedKings.

Zwrot jest przyznawany jako bonus na konto gracza. Aby został dodany do salda prawdziwych pieniędzy należy go trzykrotnie postawić przy kursie co najmniej 1,8 w ciągu 30 dni od otrzymania.

Zwrot jest obliczany na podstawie łącznych strat netto gracza za zakłady na mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy między 3 a 8 września, a nie za każdy pojedynczy zakład. Metoda obliczania zwrotu dla gracza jest następująca:

straty - wygrane - przyznane bonusy = straty netto w danym okresie

Aby przystąpić to tej promocji, należy wnieść co najmniej 3 zakłady na mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy między 3 i 8 września w wysokości co najmniej 5 € na każdy zakład. Nie ma kursu minimalnego dla tych zakładów.

Typuj w BetRedKings

Oprócz cashbacku na eliminacje Euro 2016, BetRedKings oferuje również dwie dodatkowe oferty specjalne na mecze piłki nożnej:

  • Zakład specjalny na bezbramkowy remis ze zwrotem pieniędzy - wnieś zakład na prawidłowy wynik albo pierwszego/ostatniego/dowolnego zdobywcę bramki w dowolnym meczu piłki nożnej, a jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0, BetRedKings zwróci Ci stawkę do 15 €. 
  • Wielokrotny zakład specjalny 5-fold ze zwrotem pieniędzy - wnieś zakład wielokrotny, wybierając co najmniej 5 rozgrywek piłki nożnej, a jeśli nie trafisz tylko raz, oddamy Ci stawkę do 25 €.
Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/cashback-w-betredkings-na-kwalifikacje-euro-2016

Oceń ten tekst