"Podwójna Dokładka" na półfinały Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Fortunie!

Ocena 5.00/1 głos

Fortuna, polski bukmacher online, wprowadził promocję "Podwójna Dokładka" na półfinały Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Promocja polega na tym, że po dokonaniu jednorazowej wpłaty o minimalnej kwocie 30 PLN, gracz otrzymuje bonus w wysokości 100% wpłaconej kwoty. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Fortuna, polski bukmacher, oferuje promocję na półfinały Mistrzostw Świata w piłce nożnej pod nazwą „Podwójna Dokładka”. Celem promocji jest zachęcenie klientów do zawierania zakładów wzajemnych na stronie efortuna.pl, w tym poprzez aplikację mobilną.

Aby wziąć udział w promocji, należy dokonać jednorazowej wpłaty na iKonto na stronie efortuna.pl, w kwocie minimum 30 PLN. Następnie trzeba wpisać kod promocyjny „PODWOJNADOKLADKA” w polu „Czy masz kod promocyjny” i dokonać zakładu wzajemnego na wybrane wydarzenie sportowe z oferty Fortuny.

Jeżeli zakład zostanie rozstrzygnięty pozytywnie, klient otrzyma podwojenie stawki zakładu, do maksymalnej kwoty 100 PLN. Premia zostanie przelana na iKonto uczestnika promocji w ciągu 48 godzin od zakończenia wydarzenia sportowego.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/darmowe-zaklady-betfan-cyber-monday-esportdarmowe-zaklady-betfan-cyber-monday-esportdarmowe-zaklady

Oceń ten tekst