Dołącz do tysięcy fanów UFC i oglądaj galę Błachowicz vs. Ankalaev w Fortuna TV - najlepsze emocje n

Ocena 5.00/1 głos

Fortuna TV to miejsce, gdzie kibice sportów walki mogą oglądać galę UFC. W najbliższą niedzielę, 10 grudnia, w T-Mobile Arena w Las Vegas odbędzie się UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Dołącz do tysięcy fanów UFC i oglądaj galę Błachowicz vs. Ankalaev w Fortuna TV - najlepsze emocje n

Jan Błachowicz będzie walczył o pas wagi półciężkiej z Magomedem Ankalaevem. Fortuna oferuje także możliwość obstawienia zakładów na wydarzenia UFC. Aby móc oglądać transmisje z gal na żywo, wystarczy mieć postawiony kupon w ciągu ostatnich 7 dni za min. 2 zł. Nie przegap szansy na emocjonujące widowisko i zobaczenie najlepszych zawodników w akcji. Oglądaj i obstawiaj w Fortuna TV!

Aby móc oglądać galę UFC na żywo w Fortuna TV, trzeba mieć postawiony kupon w ciągu ostatnich 7 dni za min. 2 zł. Po spełnieniu tego warunku, walkę można oglądać na stronie lub w aplikacji mobilnej Fortuna TV.

Według ekspertów bukmacherskich faworytem walki Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem jest Ankalaev. Eksperci wskazują na jego serię 9 zwycięstw z rzędu oraz jedyną porażkę w UFC z Paulem Cragiem w 2018 roku. Polski zawodnik, choć również ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia może sprawić niespodziankę i wygrać. Ostateczny wynik walki zależeć będzie jednak od dyspozycji dnia i umiejętności obu zawodników w ringu.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/dolacz-do-tysiecy-fanow-ufc-i-ogladaj-gale-blachowicz

Oceń ten tekst