Early Cash-out w Fortunie

Ocena 4.40/5 głosów
Odbieram bonus! efortuna oferta

zamknij zakład przed czasem dzięki funkcja cash out

Fortuna to legalny bukmacher w Polsce, który podąża za światowymi trendami, stąd w jego ofercie popularna funkcja cash-out, czyli wcześniejsze zamknięcie zakładu. Na czym ona polega?

Na stronie Fortuny pełna nazwa tego pomocnego dla gracza narzędzia brzmi Early Cash-out, czyli z angielskiego w wolnym tłumaczeniu wcześniejsza wypłata. Funkcja ta pozwala na przedwczesne rozliczenie zakładu akumulowanego w momencie, gdy nie wszystkie jego zdarzenia zostały rozstrzygnięte.

Przykład: wytypowałeś "AKO" z 5 zdarzeniami na kuponie, gdzie 3 mecze rozgrywane są w sobotę, a 2 w niedzielę. Pierwszy dzień okazał się udany, bo 3 spotkania zostały przez ciebie wygrane. Dzięki funkcji Early Cash-out możesz wcześniej zamknąć zakład i odebrać wygrane nie czekając na rozstrzygnięcie pozostałych niedzielnych meczów.

Na jakie kupony można wykorzystać Cash-out?

  • W zakładach akumulowanych przedmeczowych i live
  • Na kuponach gdzie nie ma przegranego zdarzenia
  • Na kuponach gdzie jest minimum jedno wygrane zdarzenia

Co ważne, możliwość wcześniejszego rozliczenia zakładu, czyli Cash-out to propozycja, jaką składa się Fortunie. Bukmacher nie musi jej zaakceptować.

Jak działa Cash-out?

Informacje o tym czy możesz skorzystać z opcji Cash-out znajdziesz w zakładce "moje kupony" oraz na podglądzie kuponu. Tam automatycznie zostaniesz poinformowany o kwocie, jaką możesz otrzymać, jeśli wcześniej zamkniesz zakład. W przypadku decyzji o wcześniejszym zamknięciu kuponu, należy kliknąć w zielone pole "wypłać", a kwota pojawi się na twoim koncie gracza.

Co ciekawe, zgodnie z ustawą hazardową wygrana musi być wyższa niż stawka zakładu, czyli funkcja "Cash-out" nie może być wykorzystywana w celach redukcji potencjalnych strat. Zwrot z Cash-out zawsze musi być wyższy niż stawka zakładu.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/early-cash-out-w-fortunie

Oceń ten tekst