Fortuna AKO Master: Mocny as serwisowy dla fanów kuponów AKO 🎾

Ocena 3.50/2 głosy

Jesteś fanem kuponów akumulacyjnych i chcesz spróbować swoich sił w typowaniu zdarzeń związanych z tenisem ziemnym? Jeśli tak, to Fortuna AKO Master jest właśnie dla Ciebie! W ramach tej promocji możesz zdobyć swój udział z puli 150 000 zł, a także punkty FKP do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Nie czekaj, weź udział już teraz i powalcz o wygraną!💪🎾

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

150 000 zł do podziału w Fortuna AKO Master - weź udział już teraz

Fortuna AKO Master: Mocny as serwisowy dla fanów kuponów AKO 🎾

Fortuna AKO Master - najnowsza promocja dla fanów kuponów AKO

Fortuna, jeden z największych bukmacherów w Polsce, przedstawia swoją najnowszą promocję bukmacherską - AKO Master. Ta promocja jest skierowana do fanów kuponów AKO, którzy chcą spróbować swoich sił w typowaniu zdarzeń związanych z tenisem ziemnym. Konkurs trwa od 15 stycznia do 29 stycznia i jest podzielony na trzy etapy.

Aby wziąć udział w promocji, należy postawić zwycięski kupon za co najmniej 10 zł brutto, zaczynając od 5 AKO w pierwszym etapie, przez 10 AKO w drugim etapie, a kończąc na minimum 15 AKO w trzecim etapie. Każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs minimum 1,20.

Nagrodą dla zwycięzców jest podział 150 000 zł w punktach FKP, które mogą być wykorzystane na zakłady bukmacherskie w Fortunie.

Promocja jest dostępna zarówno na stronie internetowej, jak i na aplikacji mobilnej Fortuny, a szczegółowe warunki promocji znajdują się na stronie bukmachera.

Warto zwrócić uwagę, że AKO Master jest skierowana tylko dla fanów kuponów akumulacyjnych, a nie dla graczy, którzy typują pojedyncze zdarzenia. To promocja dla typerów z doświadczeniem, którzy chcą spróbować swoich sił w typowaniu zdarzeń związanych z tenisem ziemnym i ewentualnie zdobyć dodatkowe punkty FKP.

Fortuna AKO Master - zwiększ swoje szanse na wygraną, typując kupony AKO

Aby wziąć udział w promocji Fortuna AKO Master, musisz przejść przez kilka prostych kroków.

 1. Zarejestruj się na stronie internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej Fortuny.
 2. Postaw swój pierwszy zwycięski kupon AKO za co najmniej 10 zł brutto, zaczynając od 5 AKO, w etapie 1 trwającym od 15 stycznia do 19 stycznia.
 3. Jeśli spełnisz warunki etapu 1, będziesz mógł przejść do etapu 2, w którym trzeba zawrzeć zakłady min. 10 AKO tj. zawierające min. 10 zdarzeń na kuponie (min. 1 związane z tenisem) trwającym od 20 stycznia do 24 stycznia.
 4. Jeśli spełnisz warunki etapu 2, będziesz mógł przejść do etapu 3, w którym trzeba zawrzeć zakłady min. 15 AKO tj. zawierające min. 15 zdarzeń na kuponie (min. 1 związane z tenisem) trwającym od 25 stycznia do 29 stycznia. 5.Jeśli spełnisz wszystkie warunki, będziesz miał szanse na wygraną z puli 150 000 zł

Pamiętaj, że kurs każdego zdarzenia na kuponie musi być minimum 1,20. Szczegółowe warunki promocji znajdziesz na stronie internetowej Fortuny.

Fortuna AKO Master - konkurs dla mistrzów typowania zdarzeń związanych z tenisem ziemnym

Fortuna AKO Master to świetna promocja dla fanów kuponów AKO. Dzięki niej udało mi się zwiększyć swoje wygrane i zdobyć punkty FKP, które mogłem wykorzystać na kolejne zakłady. Polecam ją każdemu, kto chce spróbować swoich sił w typowaniu zdarzeń związanych z tenisem ziemnym.

Fortuna AKO Master to świetna okazja do zdobycia dodatkowych nagród. Dzięki trzem etapom konkursu, każdy może spróbować swoich sił, niezależnie od poziomu zaawansowania. Dla mnie był to świetny sposób na zwiększenie swoich wygranych i zdobycie punktów FKP.

Fortuna AKO Master to jedna z lepszych promocji bukmacherskich, w których brałem udział. Dzięki niej udało mi się zwiększyć swoje wygrane i zdobyć dodatkowe nagrody. Jest łatwa do zrozumienia i skorzystać z niej mogą zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze. Polecam ją każdemu, kto chce spróbować swoich sił w typowaniu zdarzeń związanych z tenisem ziemnym.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Fortuna AKO Master: Mocny as serwisowy dla fanów kuponów AKO 🎾

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jakie są minimalne wymagania dotyczące kuponów, aby brać udział w promocji Fortuna AKO Master?

  Minimalne wymagania dotyczące kuponów zmieniają się w zależności od etapu promocji. W etapie 1, kupon musi zawierać co najmniej 5 AKO.

 • Czy kupon AKO musi zawierać tylko zdarzenia związane z tenisem ziemnym?

  Nie, kupon AKO może zawierać dowolne zdarzenia, ale musi spełniać warunki dotyczące liczby zdarzeń na kuponie (min. 5, 10 lub 15) i kursów (min. 1,20) wymagane w danym etapie promocji.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-ako-master-mocny-as-serwisowy-fanow-kuponow-ako

Oceń ten tekst