Fortuna Kalendarz Happy Hours 😍 twoja szansa na większe wygrane!👀

Ocena 5.00/2 głosy

Lubisz obstawiać zakłady sportowe, to koniecznie sprawdź Fortuna Kalendarz Happy Hours! W grudniu masz szansę grać bez podatku i cieszyć się większymi wygranymi. Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy, że przygotujesz swój kupon prematch lub postawisz zakład live w odpowiednich godzinach i spełnisz proste warunki.

Bonus Happy Hours zostanie dodany automatycznie do Twojego kuponu i podniesie kurs wygranej o 14%. Nie czekaj, skorzystaj z tej atrakcyjnej promocji i ciesz się większymi zyskami z Fortuną!

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Zwiększ swoje wygrane o 14% dzięki Happy Hours Fortuny!

Fortuna Kalendarz Happy Hours 😍 twoja szansa na większe wygrane!👀

Graj bez podatku w Fortunie w grudniu i ciesz się większymi wygranymi!

Fortuna Kalendarz Happy Hours to promocja bukmacherska dostępna w grudniu, w której gracze mogą grać bez podatku. Aby skorzystać z bonusu Happy Hours, należy spełnić określone warunki. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3, a minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30. Minimalna stawka kuponu wynosi 2 zł, a kupon musi być typu AKO.

Bonus jest dostępny zarówno w zakładach prematch, jak i live i można go otrzymać zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej lub w punktach przyjmowania zakładów. Bonus jest dostępny 24/7 w przypadku zakładów live, natomiast w przypadku zakładów prematch dostępny jest w podanych godzinach.

W ramach tej promocji gracze otrzymają bonus kursowy w wysokości 1.14, co oznacza, że ich wygrane zostaną podniesione o 14%. Jest to dość atrakcyjna oferta, szczególnie dla tych, którzy lubią obstawiać zakłady na różne wydarzenia sportowe.

Podsumowując, Fortuna Kalendarz Happy Hours to ciekawa promocja bukmacherska, która pozwala graczom na podniesienie swoich wygranych o 14%. Warunki uzyskania bonusu są proste i dostępne dla wszystkich graczy. Warto zapoznać się z szczegółami promocji i skorzystać z niej podczas obstawiania zakładów w grudniu.

Obstawiaj zakłady z bonusem Happy Hours i zwiększ swoje szanse na wygraną!

Aby skorzystać z grudniowej promocji Fortuna Kalendarz Happy Hours, należy zrobić następujące kroki:

 1. Zarejestruj się w Fortunie lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.
 2. Przygotuj swój kupon prematch lub postaw zakład live w podanych godzinach lub 24/7 (w zależności od rodzaju zakładu).
 3. Upewnij się, że spełniasz warunki promocji, tj. kupon jest typu AKO, zawiera co najmniej 3 zdarzenia o kursie co najmniej 1.30 i minimalna stawka kuponu wynosi 2 zł.
 4. Bonus Happy Hours zostanie automatycznie dodany do Twojego kuponu po spełnieniu warunków.
 5. Odbierz swoje wygrane z podniesionym kursem i ciesz się większymi zyskami!

Uwaga: niektóre Happy Hours są dostępne tylko dla konkretnych rozgrywek, więc upewnij się, że Twój kupon zawiera odpowiednie zdarzenia, aby skorzystać z bonusu.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Fortuna Kalendarz Happy Hours 😍 twoja szansa na większe wygrane!👀

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy wszyscy gracze mogą skorzystać z promocji Fortuna Kalendarz Happy Hours?

  Tak, promocja Fortuna Kalendarz Happy Hours jest dostępna dla wszystkich graczy spełniających określone warunki.

 • Jaki jest minimalny kurs każdego zdarzenia, aby skorzystać z bonusu Happy Hours?

  Minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1.30.

 • Czy kupon z zakładami live może skorzystać z bonusu Happy Hours?

  Tak, bonus Happy Hours jest dostępny zarówno w zakładach prematch, jak i live i można go otrzymać za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej lub w punktach przyjmowania zakładów.

 • Czy bonus Happy Hours jest dostępny przez cały dzień?

  W przypadku zakładów live, bonus Happy Hours jest dostępny 24/7. W przypadku zakładów prematch, bonus jest dostępny w podanych godzinach.

 • Czy istnieją jakieś ograniczenia co do rodzaju zdarzeń, na które można postawić zakład w ramach promocji Happy Hours?

  W niektórych przypadkach bonus Happy Hours jest dostępny tylko dla konkretnych rozgrywek, więc upewnij się, że Twój kupon zawiera odpowiednie zdarzenia, aby skorzystać z bonusu. Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-kalendarz-happy-hours-szansa-wieksze-wygrane

Oceń ten tekst