Fortuna w Lidze Mistrzów: Zdobądź bonusy i podwój swoje szanse!

Ocena 3.50/2 głosy

Dołącz do nas w Fortunie i ciesz się wyjątkowymi promocjami podczas rozgrywek Ligi Mistrzów! Skorzystaj z trzydniowego Maratonu z Dokładką i otrzymaj bonusy nawet do 60 zł w punktach FKP. Nie przegap okazji, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i dołącz do grona zwycięzców! 🏆💰🤑

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Zdobądź bonusy w Fortunie podczas tygodnia Ligi Mistrzów!

Jeśli jesteś miłośnikiem zakładów bukmacherskich, to z pewnością nie chcesz przegapić ciekawych promocji, które czekają na Ciebie w bukmacherze Fortuna od 6 do 9 marca 2023. W czasie, gdy trwają rozgrywki Ligi Mistrzów, Fortuna przygotowała wiele atrakcyjnych ofert dla swoich graczy. Dzięki nim, obstawianie stanie się jeszcze bardziej ekscytujące i satysfakcjonujące.

Fortuna Klub Plus booster - zwiększ swoje szanse na wygraną

W dniu 6 marca, polecamy skorzystać z promocji "Fortuna Klub Plus booster", która będzie trwać od godziny 17:00 do 22:00. Oferta ta dotyczy zakładów na żywo, a gracze mogą obstawiać kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Bez depozytu, stawka kuponu wynosi minimum 10 zł brutto.

Co więcej, w ramach tej promocji gracze otrzymają dwukrotność punktów FKP w stosunku do regularnej oferty FKP, a limit punktów dziennych wynosi 300. To niesamowita okazja, aby zdobyć bonusy i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Maraton z Dokładką w Fortunie - skorzystaj z wyjątkowej oferty

Z kolei, w dniach 7 i 8 marca Fortuna proponuje wyjątkową promocję - "Maraton z Dokładką", która trwać będzie przez dwa dni. Dla tych, którzy kochają obstawiać przedmeczowe kupony SOLO i AKO, Fortuna przygotowała niespodziankę. W godzinach od 18:00 do 19:00, każdego dnia, gracze, którzy zdeponują minimum 30 zł z kodem "Fortuna", otrzymają bonus do wygranej w wysokości 30 zł lub 60 zł.

Warunkiem jest postawienie kuponu z kursem minimum 3.0 na dowolne wydarzenie pre-match o wartości minimum 30 zł brutto. W przypadku wygranej, gracz otrzyma bonus w punktach FKP, który zostanie wypłacony w ciągu 24 godzin po rozliczeniu kuponu.

Pamiętaj jednak, że promocja "Maraton z Dokładką" nie dotyczy zakładów specjalnych, anulowanych, unieważnionych oraz zakładów przedmeczowych dostępnych w ofercie Live. Ponadto, nie łączy się z bonusami typu "Zakład bez ryzyka", "Dokładka" oraz "Farciarz".

Nie czekaj i skorzystaj z ofert bukmachera Fortuna. To niesamowita okazja, aby zdobyć bonusy i zwiększyć szane na wygraną.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-lidze-mistrzow-zdobadz-bonusy-podwoj-szanse

Oceń ten tekst