Bukmacher Fortuna sponsorem Pucharu Polski

Ocena 4.50/6 głosów
Odbieram bonus! bukmacher fortuna

sponsor rozgrywek o Puchar Polski w piłce nożnej

Puchar Polski ma nowego sponsora tytularnego. Zostały nim Zakłady Bukmacherskie Fortuna S.A. o czym z dumą poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. Od tego sezonu rozgrywki będą nosiły oficjalną nazwę Fortuna Puchar Polski.

Dobre wieści dla Pucharu Polski na najbliższe cztery lata za chwilę... - napisał na swoim profilu na Twitterze Sekretarz Generalny PZPN, Maciej Sawicki w czwartkowe popołudnie. I rzeczywiście, już za kilka minut w mediach i na profilach należących do Związku ukazała się informacja, że legalny bukmacher Fortuna został sponsorem tytularnym Pucharu Polski. Umowa pomiędzy partnerami będzie obowiązywać do 31 maja 2024 roku.

Fortuna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku legalnych bukmacherów. Od dawna aktywnie angażuje się w rozwój i wsparcie polskiego sportu. Od 2018 roku Fortuna jest także m.in. sponsorem tytularnym rozgrywek o mistrzostwo 1 Ligi mężczyzn w piłce nożnej. Za ich organizację również odpowiada Polski Związek Piłki Nożnej, dlatego obecna umowa dotycząca Pucharu Polski jest rozszerzeniem współpracy obu podmiotów.

Udana współpraca owocuje

 

- Rozgrywki o Puchar Polski, zwane też Pucharem Tysiąca Drużyn, to zawsze gwarancja wielkich emocji. Ich wyjątkowość polega też na tym, że tylko tu dochodzi do rywalizacji drużyn amatorskich z zawodowymi. Każdy może zagrać z każdym, niezależnie od poziomu rozgrywek, na którym obecnie występuje i walczyć o niezapomniany finał

mówi Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny PZPN.

Dodaje również, że związek konsekwentnie stara się budować wartość marketingową swoich rozgrywek. Niedawno został przedłużony kontrakt na transmisję spotkań Fortuna 1 Ligi w telewizji Polsat do końca sezonu 2023/2024, a teraz przyszedł czas ogłoszenie sponsora tytularnego Pucharu Polski. Sawicki chwali również dotychczasową współpracę z legalnym bukmacherem Fortuna. Podkreśla, że współpraca ze spółką to dla PZPN strategiczne przedsięwzięcie i jest przekonany, że z tak solidnym i sprawdzonym partnerem związek będzie budować prestiż i unikalność rozgrywek przez co najmniej kolejne cztery sezony.

Zadowolenia ze współpracy nie ukrywał również Konrad Komarczuk, Prezes Zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie. Cieszy się, że Fortuna będzie współpracować z PZPN w nowej roli, zwłaszcza w ramach sponsoringu rozgrywek o tak bogatej tradycji i silnej pozycji jak Puchar Polski. Po objęciu patronatu nad Fortuna 1 Ligą dwa lata temu teraz spółka robi kolejny krok w kierunku popularyzacji polskiej piłki nożnej, szczególnie w jej lokalnym wymiarze.

Chcemy, by Fortuna była marką dla wszystkich, dlatego mamy nadzieję dobrze wykorzystać szeroką rozpoznawalność i zasięg Pucharu Tysiąca Drużyn

– dodaje Komarczuk.

Fortuna zastępuje Totolotka

Podpisując umowę z PZPN, Fortuna zagwarantowała sobie prawa do posługiwania się tytułem Sponsora Tytularnego Pucharu Polski, a także nazwą rozgrywek Fortuna Puchar Polski. Oczywiście, spółka będzie mogło wykorzystywać logo Pucharu Polski we własnej komunikacji marketingowej, czyli m.in. w mediach społecznościowych. W czasie samych rozgrywek logo Fortuna będzie widoczne na nośnikach reklamowych, a także na strojach zawodników – na rękawach i frontach koszulek.

Warto podkreślić, że Fortuna przejmuje miano sponsora tytularnego od innego legalnego bukmachera, czyli Totolotek S.A. Podmiot należący do międzynarodowego giganta – grupę Gauselmann był oficjalnym partnerem Pucharu Polski od 2017 roku. Widać, że i na tym polu legalni bukmacherzy konkurują między sobą, co z pewnością jest korzystne dla kibiców, klubów i PZPNu. Wszystkich zaangażowanych z pewnością cieszy fakt, że nie tylko Ekstraklasa, ale również inne rozgrywki piłkarskie w Polsce traktowane są prestiżowo, a same dostarczają coraz więcej piłkarskiej jakości i niesamowitych emocji.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-puchar-polski

Oceń ten tekst