Fortuna rozdaje 200 zł w bonusie za wygraną Igi Świątek na Australian Open

Ocena 3.50/2 głosy

Jesteś fanem tenisa ziemnego i chcesz spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich? Bukmacher Fortuna przygotowała promocję, w której możesz zgarnąć aż 200 zł bonusu za wygraną Igi Świątek na Australian Open. Co trzeba zrobić? Zarejestruj się w Fortunie, dokonaj pierwszego depozytu i postaw zakład na wygraną Igi Świątek 2:0 w setach. Jeśli Twój kupon okazuje się wygrany, bonus 200 zł jest Twoją nagrodą! 😎 Nie zwlekaj i spróbuj swoich sił w zakładach z Iga Świątek i bonusowymi 200 zł od Fortuny.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Dodatkowe 200 zł w Twoim kieszeni za wygraną Igi Świątek na Australian Open

Fortuna rozdaje 200 zł w bonusie za wygraną Igi Świątek na Australian Open

Fortuna oferuje bonus 200 zł za zwycięstwo Igi Świątek na Australian Open

Fortuna, jeden z największych bukmacherów w Polsce, przygotowała specjalną promocję dla swoich nowych graczy, którzy chcą spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich na mecz Igi Świątek w 3. rundzie Australian Open. Promocja polega na tym, że jeśli gracz stawia 4 zł na wygraną Igi Świątek 2:0 w setach i jego kupon okazuje się wygrany, otrzymuje on dodatkowy bonus w postaci 200 zł.

Aby skorzystać z tej promocji, gracz musi zarejestrować się w Fortunie w dniach 18-20.01.2023 oraz udzielić zgody na komunikację. Następnie musi dokonać pierwszego depozytu na min. 30 zł i zagrać pierwszy kupon SOLO na wygraną Igi Świątek 2:0 w setach (prematch - numer zakładu: 20882995) za co najmniej 4 zł. Ważne jest, że tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę przy udzielaniu bonusu. Jeśli kupon okazuje się wygrany, gracz otrzymuje 200 zł bonusu, który należy obrócić 1x przed wypłatą. Bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych.

Promocja ta jest interesująca dla nowych graczy, którzy chcą spróbować swoich sił w zakładach na tenis ziemny i jednocześnie zwiększyć swoje szanse na wygraną dzięki bonusowi 200 zł. Iga Świątek jest obecnie jedną z najlepszych polskich rakiet i faworytką meczu z Cristiną Bucsa, dlatego promocja ta jest dobrym sposobem na spróbowanie swoich sił w zakładach bukmacherskich na tenis ziemny.

Jak skorzystać z promocji Fortuny i zgarnąć 200 zł bonusu za wygraną Igi Świątek

Chcesz skorzystać z promocji Fortuny i zgarnąć 200 zł bonusu za wygraną Igi Świątek na Australian Open? Oto co trzeba zrobić:

  1. Zarejestruj się w Fortunie w dniach 18-20.01.2023 i udziel zgody na komunikację.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł
  3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Igi Świątek 2:0 w setach (prematch - numer zakładu: 20882995) za co najmniej 4 zł.
  4. Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus 200 zł.
  5. Obroc bonus 1x przed wypłatą. Proste prawda? 😉 Nie zwlekaj i spróbuj swoich sił w zakładach z Iga Świątek i bonusowymi 200 zł od Fortuny.
Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-rozdaje-200-zl-bonusie-wygrana-igi-swiatek-australian-open

Oceń ten tekst