Fortuna rozdaje bonusy: nie przegap okazji na zakłady bez ryzyka

Ocena 3.00/3 głosy

Poznaj promocje i bonusy dla stałych graczy w Fortunie na najbliższe dni.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Fortuna, jeden z najlepszych bukmacherów, oferuje wiele promocji i bonusów dla osób obstawiających zakłady. W środę 01.02.2023 o godzinie 19:00-20:00, bukmacher proponuje bonus 30 zł w punktach FKP dla gracza, którego kupon przegrany jest tylko jednym błędem. Aby skorzystać z tej oferty, gracz musi wykonać depozyt za minimum 30 zł z kodem promocyjnym „Fortuna” i postawić kupon na prematch lub live za minimum 30 zł brutto.

Czwartek 02.02.2023 to propozycja zakładu bez ryzyka na NBA live, z bonus 30 zł w punktach FKP za kupon przegrany. Oferta jest aktywna od 23:00 do 01:00, a gracz musi wykonać depozyt za minimum 30 zł z kodem promocyjnym „Fortuna” i postawić kupon na ofertę live za minimum 30 zł brutto.

Weekend z Betbuilderem również obfituje w atrakcyjne oferty. Piątek 03.02.2023 to propozycja „Bezpiecznik na Betbuildera” z bonus 30 zł w punktach FKP za przegrany kupon. Gracz musi wykonać depozyt za minimum 30 zł z kodem promocyjnym „Fortuna” i postawić kupon na ofertę prematch, zawierający wyłącznie zdarzenia z Betbuildera za minimum 30 zł brutto. Natomiast w sobotę 04.02.2023, bukmacher oferuje „Podwójną Dokładkę na BB” z nagrodą 60 zł w punktach FKP. Gracz musi wykonać depozyt za minimum 30 zł z kodem promocyjnym „Fortuna” i postawić kupon na prematch z minimum jednym zdarzeniem stworzonym przy użyciu Betbuildera, z całkowitym kursem minimum 3.5, za minimum 30 zł brutto.

Pamiętaj, że warunki i szczegóły ofert mogą ulec zmianie, dlatego zalecane jest upewnienie się o aktualnych warunkach na stronie internetowej bukmachera przed obstawianiem zakładów.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-rozdaje-bonusy-przegap-okazji-zaklady-bez-ryzyka

Oceń ten tekst