Fortuna rozdaje bonusy 💰 weekend z Betbuilderem i Podwójną Dokładką 💪🏼

Ocena 5.00/2 głosy

W weekend Fortuna oferuje promocje "Weekend z Betbuilderem" i "Podwójna Dokładka" na zakłady bukmacherskie, dzięki którym możesz otrzymać bonus lub podwojenie swojej wygranej. Nie zwlekaj, skorzystaj z tej okazji już dziś i zwiększ swoje szanse na wygraną! 💰💪🏼

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Nie przegap szansy na bonus w weekend z Fortuną

Fortuna rozdaje bonusy 💰 weekend z Betbuilderem i Podwójną Dokładką 💪🏼

Podwójna szansa na wygraną z Podwójną Dokładką Fortuny

Fortuna oferuje swoim graczom promocję zwaną "Weekend z Betbuilderem", która obejmuje dwa różne oferty: Betbuilder bez ryzyka oraz Podwójna Dokładka.

Promocja "Betbuilder bez ryzyka" polega na tym, że jeśli gracz złoży kupon ze zdarzeniami Betbuilder za minimum 30 zł brutto w ciągu 12 godzin od momentu dokonania depozytu za minimum 30 zł z kodem promocyjnym "Fortuna", to otrzyma bonus o wartości 30 zł w FKP (Fortuna Klub Plus) do wykorzystania na dowolne zdarzenia, jeśli kupon okaże się przegrany. Promocja ta obowiązuje tylko w dniu 07.01.2022 w godzinach 14:00-16:00 i jest dostępna za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej oraz strony mobilnej Fortuny.

Promocja "Podwójna Dokładka" polega na tym, że jeśli gracz złoży kupon za minimum 30 zł brutto z oferty prematch z kanału Betbuilder, to otrzyma podwojenie swojej wygranej, jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany. Promocja ta obowiązuje tylko w dniu 08.01.2022.

Betbuilder i Podwójna Dokładka to gwarancja bonusów w Fortunie

Fortuna przygotowała te promocje dla swoich graczy, aby zachęcić ich do skorzystania z opcji Betbuilder oraz wzięcia udziału w zakładach bukmacherskich w weekend. Gracze mogą zyskać dodatkowe pieniądze lub podwojenie swojej wygranej, jeśli spełnią warunki obu promocji. Aby skorzystać z promocji, należy dokonać depozytu z kodem promocyjnym "Fortuna" i złożyć kupon z oferty prematch z kanału Betbuilder. Bonusy pojawią się automatycznie na koncie gracza po spełnieniu warunków promocji.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Fortuna rozdaje bonusy 💰 weekend z Betbuilderem i Podwójną Dokładką 💪🏼

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy obie promocje "Weekend z Betbuilderem" są dostępne dla wszystkich graczy?

  Nie, promocje te są dostępne tylko dla graczy, którzy spełniają określone warunki i kryteria uczestnictwa. Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie promocji dostępnym na stronie internetowej Fortuny.

 • Czy muszę aktywować bonus otrzymany w ramach promocji "Betbuilder bez ryzyka"?

  Nie, bonus otrzymany w ramach tej promocji nie wymaga aktywacji. Pojawi się on automatycznie na koncie gracza po spełnieniu warunków promocji.

 • Czy kupon złożony w ramach promocji "Podwójna Dokładka" musi zostać rozliczony jako wygrany, aby otrzymać podwojenie wygranej?

  Tak, aby otrzymać podwojenie wygranej w ramach tej promocji, kupon musi zostać rozliczony jako wygrany.

 • Czy mogę skorzystać z promocji "Podwójna Dokładka" na kuponach z oferty live?

  Nie, promocja ta jest dostępna tylko dla kuponów z oferty prematch.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/fortuna-rozdaje-bonusy-weekend-betbuilderem-podwojna-dokladka

Oceń ten tekst