Gwarantowane milion funtów do wygrania!

Ocena 4.89/9 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Gwarantowane milion funtów do wygrania!

Brytyjski bukmacher gwarantuje nagrodę w wysokości 1 000 000 GBP dla zwycięzcy konkursu obstawiania zakładów Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Konkurs "The Million Pound Bet" (z ang. Zakład wart milion funtów) rozpoczął się w dniu 4 czerwca i trwać będzie do końca Mistrzostw Świata.

Konkurs polega na typowaniu zakładów bukmacherskich na mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Osoba, która stworzy wygrany kupon z najwyższym kursem wygrywa konkursowy milion funtów

W przypadku gdy kilka osób postawi wygrany kupon o identycznym kursie to nagroda zostanie równo podzielona pomiędzy zwycięzców.

W konkursie mogą wziąć udział obecni oraz nowo zarejestrowani użytkownicy bukmachera.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie należy postawić co najmniej 1 GBP na dowolnym rynku Mistrzostw Świata. Do konkursu liczą się jedynie zakłady pojedyncze. Aby podnieść kurs zakładu należy użyć narzędzia #PriceItUp, które oferuje graczom możliwość utworzenia pojedynczego zakładu zawierającego do dziesięciu różnych składowych.

Wszystkie zwycięskie zakłady Mistrzostw Świata zostaną automatycznie włączone do konkursu Million Pound Bet, gracze mogą śledzić swoje postępy na tablicy liderów konkursu na stronie bukmachera.

Szczęśliwiec, który stawiając zakład za 1 GBP trafi najwyższy kurs otrzyma milion funtów!

Oprócz gwarantowanej wygranej w wysokości 1 000 000 GBP, bukmacher przekaże także codzienną nagrodę w wysokości 5 000 GBP klientowi, który złoży pojedynczy zakład wygrywający z najwyższymi kursami w każdym z dwudziestu pięciu dni meczowych w trakcie trwania turnieju.

Dzienna nagroda zostanie podzielona, ​​gdy pojawi się więcej niż jeden zwycięzca turnieju dziennego, co zapewni łączną gwarantowaną nagrodę podczas Mistrzostw Świata do 1 125 000 GBP.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/gwarantowane-milion-funtow-do-wygrania

Oceń ten tekst