Happy Hours Maj w bukmacherze Fortuna: Podkręć swoje wygrane i ciesz się emocjami!

Ocena 3.50/2 głosy

Masz ochotę na ekstra emocje i większe wygrane? 🤑🎉 Właśnie teraz w bukmacherze Fortuna trwa niesamowita promocja Happy Hours Maj! 😍 Podkręć swoje zakłady i zyskaj dodatkowe 14% na każdym kuponie! 💰💪

To idealny moment, aby wprowadzić trochę magii do swoich typów. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych działań - bonus automatycznie pojawi się na Twoim kuponie AKO, spełniającym proste warunki. Wystarczy, że przygotujesz swój kupon prematch w wyznaczonych godzinach, a resztę zrobi za Ciebie system. 🎯

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Happy Hours Maj w bukmacherze Fortuna: Podkręć swoje wygrane i ciesz się emocjami!

Happy Hours Maj w bukmacherze Fortuna: Zdobądź bonus i podkręć swoje zakłady!

W maju bukmacher Fortuna przygotował dla swoich klientów fascynującą promocję - Happy Hours Maj. To doskonała okazja dla miłośników zakładów bukmacherskich, aby zgarnąć jeszcze większe wygrane i podkręcić emocje podczas oglądania ulubionych wydarzeń sportowych. Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o tej interesującej ofercie? Przeczytaj dalej!

Happy Hours Maj jest specjalną promocją, która obowiązuje przez pierwsze dwa tygodnie maja. Od poniedziałku do piątku Happy Hours dotyczą tenisa, natomiast w weekendy obejmują siedem najlepszych lig piłkarskich. Co więcej, między 16. a 18. maja wprowadzane są Happy Hours do kuponów złożonych przy pomocy BetBuildera. Na zakończenie sezonu z rodzimą ligą, na ostatni weekend maja, Happy Hours obejmują polską Ekstraklasę oraz Premier League. To naprawdę bogaty kalendarz wydarzeń sportowych!

Happy Hours Maj: Zdobądź 14% bonusu na kuponach w bukmacherze Fortuna!

Podczas Happy Hours możesz zgarnąć bonus w wysokości 14% do wygranych. To oznacza, że jeśli postawisz zakład i wygrasz, bukmacher Fortuna automatycznie dodaje do Twojej wygranej dodatkowe 14%. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych działań ani zgłaszać się po bonus. System sam zadba o to, aby bonus znalazł się na Twoim kuponie. Co więcej, bonus Happy Hours jest dostępny zarówno na kuponach przedmeczowych (prematch), jak i na żywo (live). To świetna wiadomość dla fanów zakładów na bieżące wydarzenia sportowe.

Aby skorzystać z tej promocji, musisz spełnić kilka prostych warunków. Twój kupon musi składać się z minimum trzech zdarzeń, z których każde musi mieć kurs wynoszący minimum 1.30. Minimalna stawka kuponu to 2 złote, a rodzaj kuponu to AKO. Promocja obejmuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo, więc możesz śledzić mecz na żywo i cieszyć się bonusowymi wygranymi. Bonus Happy Hours znajduje się automatycznie na każdym kuponie AKO, który spełni powyższe warunki.

Warto pamiętać, że promocja Happy Hours nie łączy się z innymi promocjami bukmachera Fortuna, takimi jak Superoferta, Hit Dnia czy Bonusy AKO. Jednak sama oferta Happy Hours daje wiele możliwości i szans na większe wygrane.

Promocja Happy Hours to doskonała okazja dla miłośników piłki nożnej i zakładów bukmacherskich.

Wow, promocja Happy Hours Maj w Fortunie to absolutny hit! Dzięki dodatkowemu bonusowi 14% na moje zakłady, moje wygrane znacząco się powiększyły. To naprawdę rewelacyjna oferta dla wszystkich miłośników zakładów bukmacherskich. Polecam z całego serca! - Jan K.

Nie mogę się napatrzeć na swoje konto w Fortunie po skorzystaniu z Happy Hours. Dzięki temu bonusowi, moje zakłady piłkarskie przyniosły mi więcej zysków niż zwykle. To naprawdę świetna promocja, która dodaje ekstra kopa emocji i szansy na większe wygrane. Brawo Fortuna! - Marta S.

Jestem ogromnie zadowolony z promocji Happy Hours w Fortunie. Od kiedy skorzystałem z tego bonusu, moje zakłady na tenisa nabierają nowego wymiaru. Dodatkowe 14% to naprawdę dużo i czuję, że mam większe szanse na udane typy. Fortuna wie, jak sprawić, by gracze byli zadowoleni! - Michał T.

Promocja Happy Hours Maj w Fortunie to doskonała okazja dla graczy bukmacherskich do skorzystania z bonusu kursowego. W ramach promocji, zakłady typu "AKO" składające się z minimum trzech zdarzeń, o minimalnym kursie 1.30, kwalifikują się do otrzymania dodatkowego bonusu w wysokości 1.14 (+14% do wygranych).

Promocja obejmuje zarówno zakłady prematch, jak i live, i jest dostępna na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej oraz w punktach przyjmowania zakładów. Pamiętaj, że promocja nie łączy się z innymi ofertami i promocjami Fortuny, a szczegółowe informacje i warunki znajdziesz w regulaminie. Skorzystaj z Happy Hours Maj i zwiększ swoje szanse na wygraną!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Happy Hours Maj w bukmacherze Fortuna: Podkręć swoje wygrane i ciesz się emocjami!

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jakie zakłady są objęte promocją Happy Hours Maj w Fortunie?

  Promocją Happy Hours Maj w Fortunie objęte są zakłady typu "AKO" składające się z minimum trzech zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia wynoszącym 1.30. Promocja dotyczy zarówno zakładów prematch, jak i live. Zakłady mogą być zawierane na stronie internetowej, przez aplikację mobilną oraz w punktach przyjmowania zakładów Fortuny.

 • Jakie są warunki otrzymania bonusu kursowego w ramach promocji Happy Hours Maj?

  Aby otrzymać bonus kursowy w ramach promocji Happy Hours Maj, należy spełnić kilka warunków. Zakład musi być typu "AKO" i składać się z minimum trzech zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia wynoszącym 1.30. Minimalna stawka kuponu to 2 złote. Bonus kursowy w wysokości 1.14 (+14% do wygranych) zostanie automatycznie dodany do zakładu, jeśli spełnione zostaną wymienione warunki.

 • Czy promocja Happy Hours Maj łączy się z innymi ofertami i promocjami bukmachera Fortuna?

  Promocja Happy Hours Maj nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia, Bonusami AKO Prematch 2022, Bonusami AKO Retail Prematch 2022, Bonusami AKO Retail Prematch FKP 2022, Fortuną na Start oraz innymi promocjami typu Happy Hours. Dodatkowo, nie obejmuje zakładów typu Bezpieczny, Maxikombi i Ekspert oraz promocji podwyższających wygraną organizowanych przez Fortunę. W przypadku korzystania z innych promocji, zachęcamy do zapoznania się z ich warunkami i zasadami.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/happy-hours-maj-bukmacherze-fortuna-podkrec-wygrane-ciesz-emocjami

Oceń ten tekst