Kto ma szanse w dzisiejszym ćwierćfinale?

Ocena 5.00/7 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Kto ma szanse w dzisiejszym ćwierćfinale?

Historia mówi nam, że Real Madryt i PSG mają mniej niż 20% szans na dotarcie do półfinału, ale Benfica i Atlético mają więcej powodów do optymizmu pomimo deficytów w pierwszym meczu.

Wolfsburg, Bayern Monachium i Barcelona rozpoczną mecze ćwierćfinałowe z zaliczką, ale warto równeiż spojrzeć jak w przesłości układały się spotkania w podobnych warunkach.

Manchesterem City, powszechnie uznawany za marginalnego faworyta. Remis w poprzednim spotakniu z Paris Saint-Germain wyciągnęli 2-2 w Paryżu nadal nie stawia tej druzyny jakow faworyta

Real vs Wolfsburg 0:2

W Lidze Mistrzów UEFA, drużyny, którzy wygralały 2-0 u siebie w pierwszym meczu przechodziły do następnej fazy grupowej w 84,2% przypadków (144/171). Patrzącf tylko na powyższe można stwierdzić, że drużyna z Niemiec ma sporą szansę pokonać Real. Niewątpliwie będzie to wielka niespodzianka. Real z nowym trenerem wydaje się być grać bardzo nierówno. Czy dzisiejsze spotaknie przedzie do historii VFL?

City vs PSG 2:2

2-2 w pierwszym meczu Ligi Mistrzów UEFA zwiastunem awans drużynie gospodarzy w meczu nastepnym w 82,1% przypadków (64/78). W tym meczu statystyki przemawiają za The Citiznes. Angielska drużyna pomimo swojego ogromengo budżetu jest takim trochę kopciuszkiem europejskich pucharów. Transferu i przepływ gotówki na papierze powinny zapewnić awans ale… z drugiej strony mamy PSG z „petrodolarami” i całą plejadą gwiazd na czele ze Zlatenem. Obydwie druzyny są głodne sukcesu, obydwie nie mają nic do stracenia. Oczekujmy naprawdę dobrego widowiska dziś wieczorem!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/kto-ma-szanse-w-dzisiejszym-cwiercfinale

Oceń ten tekst