Kurs na weekend + promocja

Ocena 4.67/9 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Od dzisiaj, przez cały weekend (27 – 29.09.2019) w ramach cyklu Fortuna z Bonusem dostępna jest kolejna promocja „Dokładka” na kupony postawione na Fortuna 1 Liga. Aby przystąpić do niej należy zawrzeć kupon AKO (przedmeczowy), który będzie zawierał min. 1 zdarzenie związane z 11. kolejką Fortuna 1 Liga, za kwotę min. 30 PLN. Kupony można obstawiać za pośrednictwem naszej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub w punktach PPZ.

Wszyscy gracze, spełniający warunki promocji, których kuponu okażą się wygrane otrzymają bonus w wysokości 30 PLN (w punktach FKP).

Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 29.09.2019 do końca dnia (Nie dotyczy Maxikombi, Hitu Dnia, Eksperta).

Szczegóły na stronie Fortuny.

Tydzień temu Fortuna rozpocząła 3 sezon programu „Kursu na Weekend”, do którego bukmacher zaprasza takich ekspertów jak: Marcin Feddek, Przemysław Iwańczyk, Tomasz Ćwiąkała, Żelisław Żyżyński, Tomasz Łapiński czy Maciej Krawczyk - popularny „Footroll”, prowadzącym jest Piotr Kędzierski. W obecnym sezonie poza transmisją live na kanałach Fortuny na Youtube i Facebooku program Fortuny znajdzie się też na antenie Newonce Radio.

Dla przypomnienia Kurs na Weekend to program, w którym Fortuna omawia najciekawsze wydarzenia ze świata piłki i dyskutujemy o najbardziej interesujących spotkaniach nadchodzącego weekendu w europejskich ligach. Transmisja odbywa się w każdy piątek w godz. 11:00 – 12:00. Zapraszamy do słuchania i oglądania!

 

 

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/kurs-na-weekend-promocja

Oceń ten tekst