Milenium zwiększa wygrane na start europejskich pucharów

Ocena 4,75/5 | 4 głosy

Już dzisiaj wracają najważniejsze klubowe rozgrywki w Europie - Liga Mistrzów. W czwartek z kolei czekają nas pierwsze spotkania Ligi Europy. Mimo braku polskich zespołów emocji na pewno nie będzie brakować. Aby jeszcze podkręcić atmosferę bukmacher Milenium przygotował specjalną promocję dla swoich klientów.

Z okazji startu europejskich pucharów od wtorku do czwartku w godzinach 18:00 - 19:00 gracze Milenium będą mogli obstawiać zakłady w ramach promocji Happy Hour. Dzięki niej wygrane zwiększają się o 14% (przy ustalaniu potencjalnej wygranej pomijany jest mnożnik 0,88). Promocja obowiązuje wszędzie - w internecie oraz w punktach stacjonarnych.

Dodatkowo Happy Hour nadal realizowane jest o stałych porach - godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu dnia każdej kolejki LOTTO Ekstralasy.

Happy Hour w pozostałe dni

Promocja nie kończy się jednak na czwartkowych meczach Ligi Europy. Kolejny dzień z Happy Hour już w piątek. Standardowo promocja realizowana jest zawsze godzinę przed pierwszym meczem dnia każdej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner