Milenium zwiększa wygrane na start europejskich pucharów

Ocena 4.86/7 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Milenium zwiększa wygrane na start europejskich pucharów

Już dzisiaj wracają najważniejsze klubowe rozgrywki w Europie - Liga Mistrzów. W czwartek z kolei czekają nas pierwsze spotkania Ligi Europy. Mimo braku polskich zespołów emocji na pewno nie będzie brakować. Aby jeszcze podkręcić atmosferę bukmacher Milenium przygotował specjalną promocję dla swoich klientów.

Z okazji startu europejskich pucharów od wtorku do czwartku w godzinach 18:00 - 19:00 gracze Milenium będą mogli obstawiać zakłady w ramach promocji Happy Hour. Dzięki niej wygrane zwiększają się o 14% (przy ustalaniu potencjalnej wygranej pomijany jest mnożnik 0,88). Promocja obowiązuje wszędzie - w internecie oraz w punktach stacjonarnych.

Dodatkowo Happy Hour nadal realizowane jest o stałych porach - godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu dnia każdej kolejki LOTTO Ekstralasy.

Happy Hour w pozostałe dni

Promocja nie kończy się jednak na czwartkowych meczach Ligi Europy. Kolejny dzień z Happy Hour już w piątek. Standardowo promocja realizowana jest zawsze godzinę przed pierwszym meczem dnia każdej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/milenium-zwieksza-wygrane-na-start-europejskich-pucharow

Oceń ten tekst