Odbierz bonus 20 zł bez depozytu w

Ocena 5.00/5 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

bukmacher lubi robić promocje z okazji piątku 13-go. Tak jest i tym razem - bez względu na to, czy masz już konto w bukmacher, czy jeszcze nie - możesz złapać ekstra kasę bez depozytu!

Możesz zyskać 20 zł na typowanie zakładów bukmacherkich  bez depozytu!

Jeśli nie masz konta: 

 1. Zarejestruj się w bukmacher
 2. Zweryfikuj konto
 3. Wyślij maila o temacie 'piątek 13-go' na adres info-pl@bukmacher.com
 4. Odbierz 20 zł bez depozytu

Jeśli masz już konto:

 1. Nie zakładaj drugiego, tylko odpowiedz na 4 pytania dotyczące Twojej opinii na temat serwisu bukmacher, które otrzymasz w newsletterze. Co jest: 
  1. fajne
  2. denerwujące
  3. czego brakuje
  4. czy lubisz nazwę 'bukmacher', czy chciałbyś ją zmienić?
 2. Odbierz 20 zł bez depozytu

Przejdź do bukmacher

Warunki promocji:

1. Nowi gracze:

 1. Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji w serwisie bukmacher w dniu 13.05.2016r. może otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN
 2. Aby otrzymać bonus napisz do naszego Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu 24 godzin od rejestracji. W mailu napisz ‘piątek 13-go’ i dołącz do niego kolorowe kopie obu stron aktualnego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego/prawa jazdy/paszportu) w celu weryfikacji konta gracza. Maksymalny łączny rozmiar załączników nie może przekraczać 5MB
 3. Po pomyślnej weryfikacji dokumentów i upewnieniu się, że nie byłeś już wczesniej zarejetrowany w naszym serwisie, w ciągu 48 godzin dopiszemy do Twojego konta bonus w wysokości 20 PLN
 4. oprócz specjalnego bonusu nadal będziesz kwalifikował się do udziału w naszej standardowej ofercie powitalnej od pierwszego depozytu - 200% do 600zł

2. Obecni gracze:

 1. Gracze posiadający już konto w serwisie bukmacher także mogą otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN
 2. Aby otrzymać bonus odpisz na newsletter, który otrzymasz od nas w piątek 13 maja 2016 w ciągu 24 godzin od jego otrzymania. W mailu podaj odpowiedzi na 4 pytania dotyczące Twojej opinii na temat naszego serwisu, a my w ciągu 48 godzin dopiszemy do Twojego konta bonus w wysokości 20 PLN
 3. Zależy nam na Twojej szczerej opinii, więc bonus otrzymasz bez względu na udzieloną odpowiedź, jeśli tylko będzie ona miała związek z naszym serwisem

3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić na 40x na grach slotowych lub 10x po kursie 1.50 lub wyższym na zakładach sportowych, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady postawione w kasynie Na Żywo lub na slotach stolikowych nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

4. Maksymalna wygrana uzyskana dzięki bonusowi możliwa do wypłaty to 400 PLN lub równowartość w innej walucie.

5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.

6. Promocja obejmuje wyłącznie rejestracje dokonane w dniu 13 maja 2016 roku przez graczy, którzy nigdy wcześniej nie zarejestrowali konta w serwisie bukmacher. Gracze posiadający już konto w bukmacher mogą wziąć udzał w promocji wyłącznie odpowiadając na otrzymany newsletter i zawarte w nim pytania.

7. Gracze, którzy zrezygnowali z otrzymywania newsletterów lub z jakiegokolwiek innego powodu (np. filtrowania wiadomości przez program pocztowy) nie otrzymają newslettera z pytaniami, nie będą mogli wziąć udzału w promocji. Dział Obsługi Klienta nie będzie udzielał informacji na temat pytań zawartych w newsletterze.

8. Bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne. Weryfikacja dotyczyć będzie w szczególności nowych rejestracji oraz tych graczy, którzy nie dokonali w serwisie Oddsirng żadnego depozytu.

9. Bonus dostępny wyłącznie raz dla każdego konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.

10. Pula dostępnych bonusów wynosi tysiąc sztuk, po 20 PLN każdy. Zgłoszenia otrzymane po wyczerpaniu dostępnej puli bonusów lub/oraz później, niż w ciągu 24 godzin od rejestracji/wysłania newslettera zostaną odrzucone. Zgłoszenia otrzymane w ciągu 24 godzin od rejestracji/wysłania newslettera lecz nie spełniające jej wymogów technicznych (np. brak wymaganych dokumentów lub odpowiedzi nie związane z serwisem Oddring) nie będą brane pod uwagę.

11. Bukmacher zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.

12. bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.

13. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.

14. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.

 

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/odbierz-bonus-20-zl-bez-depozytu-w

Oceń ten tekst