Promocja Fortuny: 200 zł za wygraną Manchesteru City

Ocena 3.50/2 głosy

Dzisiaj chcemy Cię poinformować o interesującej promocji bukmachera Fortuna, dzięki której możesz zyskać bonus w postaci 200 zł za wygraną Manchesteru City w meczu z RB Lipsk w ramach Ligi Mistrzów. Zainteresowany? Sprawdź, o co dokładnie chodzi w tej promocji!

Wystarczy, że zarejestrujesz się do 22 lutego, wpłacisz pierwszy depozyt o wartości minimum 30 zł i zagramy pierwszy kupon za minimum 2 zł na zwycięstwo Manchesteru City w meczu z RB Lipsk w Lidze Mistrzów. Jeśli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus w wysokości 200 zł w postaci punktów lojalnościowych! 🤑 Nie przegap okazji i zarejestruj się już teraz!

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Bonus 200 zł od Fortuny za wygraną Manchesteru City w meczu z RB Lipsk

Promocja Fortuny: 200 zł za wygraną Manchesteru City

Odbierz 200 zł bonusu od Fortuny za wygraną Manchesteru City w Lidze Mistrzów

Zasady promocji są proste. W dniach od 20 do 22 lutego 2023 roku musisz zarejestrować konto w Fortunie, wpłacić na nie minimum 30 zł i postawić pierwszy kupon SOLO na zwycięstwo Manchesteru City w meczu z RB Lipsk za co najmniej 2 zł. Jeśli Twój kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus w postaci 200 zł. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych). Bonus zostanie wypłacony maksymalnie do 72 godzin od daty rozstrzygnięcia kuponu.

Ważne jest, aby Twój pierwszy kupon SOLO był postawiony na zwycięstwo Manchesteru City w meczu z RB Lipsk, a kod zakładu to 1417. Promocja dotyczy wyłącznie oferty przedmeczowej na ten mecz i tylko pierwszy kupon SOLO będzie brany pod uwagę. Warto również pamiętać, że po wygraniu kuponu otrzymasz bonus w postaci punktów lojalnościowych, których wartość wynosi 200 zł.

Bonus 200 zł od Fortuny - stawiaj na Manchester City i wygrywaj

Punkty lojalnościowe FKP to wirtualna waluta, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie. Za wygranie pierwszego kuponu dla nowych graczy przygotowano liczbę "punktów" odpowiadającą 200 PLN, czyli 28000 punktów FKP. Oznacza to, że od razu po wygranej możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 200 zł i dysponować nimi wedle uznania.

Jednakże, zanim zdecydujesz się skorzystać z tej promocji, warto poznać dokładnie jej warunki. Promocja dotyczy wyłącznie nowych graczy, którzy dokonają rejestracji w Fortunie w okresie trwania promocji. Ważne jest również, aby zgłosić swoją zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, co pozwoli Ci na otrzymywanie informacji o kolejnych promocjach i ofertach Fortuny.

Podsumowując, promocja bukmachera Fortuna "200 zł za wygraną Manchesteru City" to ciekawa oferta dla wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy chcą skorzystać z bonusu przy obstawianiu meczów. Aby otrzymać bonus, musisz dokonać rejestracji w Fortunie

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/promocja-fortuny-200-zl-wygrana-manchesteru-city

Oceń ten tekst