Promocja na start Ekstraklasy

Ocena 4.20/5 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

W najbliższy weekend polska Ekstraklasa wraca go gry. Ciężko jest ocenić formę piłkarzy po wakacyjnej przerwie, więc pierwsza kolejka sezonu często obfituje w niespodzianki. Aby uniknąć ich konsekwencji zagraj z bukmacherem, a Twój pierwszy zakład na Ekstraklasę będzie w 100% pozbawiony ryzyka. Korzystaj z wakacyjnej beztroski mając pewność, że możesz na tym tylko zyskać!

Co trzeba zrobić?

1. Postaw dowolny zakład po kursie min. 2.0 na pierwszą kolejkę Ekstraklasy między 00:01 w piątek 17 lipca, a zakończeniem ostatniego meczu tej kolejki w poniedziałek 20 lipca.

2. Jeśli Twój pierwszy postawiony zakład okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 100%  postawionej stawki (maksymalna kwota bonusu to 100 PLN).

3. Aby otrzymać bonus napisz na adres info-pl@bukmacher.com podając numer przegranego zakładu, a bukmacher w ciągu 48 godzin dopisze odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

 

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład na pierwszą kolejkę polskiej Ekstraklasy po kursie min. 2.0 między 00:01 w piątek 17 lipca, a zakończeniem ostatniego meczu tej kolejki w poniedziałek 20 lipca.

2. Jeśli  pierwszy postawiony przez Ciebie w tym czasie zakład na pierwszą kolejkę Ekstraklasy zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.

3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.

4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.

6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na pierwszą kolejkę Ekstraklasy, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, zawierające zakład składowy na mecz pierwszej kolejki Ekstraklasy bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.

7. Promocja obejmuje wyłącznie mecze pierwszej kolejki polskiej Ekstraklasy, tzn: Wisła Kraków - Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk – Cracovia Kraków , Ruch Chorzów - Górnik Łęczna, Zagłębie Lubin - Podbeskidzie  Bielsko-Biała, Lech Poznań - Pogoń Szczecin, Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław - Legia Warszawa oraz Piast Gliwice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

8. Zakłady na pierwszą kolejkę Ekstraklasy postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na pierwszą kolejkę Ekstraklasy nie są brane pod uwagę.

9. bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.

10. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.

11. bukmacher zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.

12. bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.

13. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.

14. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/promocja-na-start-ekstraklasy

Oceń ten tekst