Specjalny bonus 500 PLN

Ocena 4.80/5 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Bukmacher  specjalnie dla czytelników naszego portalu przygotował wyjątkowo atrakcyjną ofertę powitalną. Oferta specjalna jest ograniczona czasowo, ważna jest dla kont zakładanych do końca maja 2018.

Nowi gracze mogą uzyskać bonus powitalny od 100% depozytu do 500 PLN. Wymagany kurs obrotu został obnizony z 10 do 8-krotnego, minimalny kurs zaliczany do obrotu wynosi tylko 1,60 i został zlikwidowany wymóg umieszczenia 3 zakładów na kuponie.

Kwota bonusu przyznawana jest po 1 krotnym obrocie depozytu, wypłata możliwa jest po całkowitym obrocie.

Uwaga. Bukmacher bez naszej wiedzy, kilka dni po uruchomieniu promocji, podniósł minimalny kurs obrotu z 1,60 do 2,50. Z wysokim kursem 2,50 bonus przestał się wyróżniać wśród innych ofert i stracił na atrakcyjności.

Jak odebrać bonus?

 1. Przejdź do bukmachera poprzez link z naszej strony i załóż konto.
 2. Wpłać pieniądze dowolną metodą, przy wpłacie wpisz w pole "Bonus Code" 500RALLY
 3. Obstaw zakłady za kwotę depozytu - uzyskasz bonus.
 4. Wykonaj 8-krotny obrót - będziesz mógł wypłacić wygraną.
 5. Nie zlecaj wypłaty przed osiągnięciem wymaganego obrotu.

Ważne punkty regulaminu bonusu:

 • Z promocji tej mogą skorzystać tyko klienci znajdujący się w Polsce.
 • Na poczet spełnienia wymogu obrotu nie są zaliczane żadne zakłady typu handicap (za wyjątkiem handicapu 3-torowego), zakłady zwracane w przypadku remisu ani zakłady powyżej/poniżej.
 • Wymagania dotyczące obrotu należy spełnić w ciągu 90 dni od pierwszego depozytu albo ważność bonusu wygaśnie i wszelkie środki na koncie bonusu zakładów sportowych oraz związane z nimi wygrane zostaną unieważnione.
 • Wypłaty zrealizowane przed spełnieniem wymogów dotyczących obrotu spowodują anulowanie promocji i wszelkie środki konta bonusu zakładów sportowych oraz odpowiadające wygrane zostaną unieważnione.
 • Każdy obstawiony zakład może zaliczyć maksymalnie 50% kwoty przyznanego bonusu na rzecz spełnienia wymagań dotyczących obrotu. Na przykład w przypadku bonusu o wartości 400 PLN każdy zakład może zaliczyć maksymalnie 200 PLN na rzecz wymagań dotyczących obrotu. Obstawienie kilku zakładów na to samo wydarzenie i wybór zostanie uznane za manipulację bonusem.
Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/specjalny-bonus-500-pln

Oceń ten tekst