Strzel do wygranej z Fortuną - 200 zł bonusu za gola Manchesteru United i Barcelony

Ocena 2.00/2 głosy

Obstaw gola Manchesteru United i Barcelony i zgarnij 200 zł bonusu! 💰🎉 Jeśli zarejestrujesz się w Fortunie i zagrasz pierwszy kupon za minimum 4 zł SOLO na gola obu drużyn w dniach 14-16.02.2023, otrzymasz bonus 200 zł w punktach lojalnościowych. Aby skorzystać z promocji, musisz dokonać pierwszego depozytu na min. 30 zł i zagrać pierwszy kupon SOLO. Bonus zostanie wypłacony maksymalnie do 96 godzin od rozstrzygnięcia kuponu. Nie przegap okazji i wykorzystaj punkty lojalnościowe, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną! 🤑👌

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Strzel do wygranej z Fortuną - 200 zł bonusu za gola Manchesteru United i Barcelony

Bukmacher Fortuna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje promocję, dzięki której możesz zgarnąć aż 200 zł bonusu na zakłady bukmacherskie! Wystarczy, że obstawisz gola w meczu Ligi Europy pomiędzy Barceloną a Manchesterem United. Czy to nie brzmi wspaniale?

Promocja polega na obstawieniu gola obu drużyn w meczu 1/16 finału Ligi Europy, który odbędzie się 16 lutego 2023 roku o godzinie 18:45. Jeśli postawisz kupon solo za minimum 4 zł i obie drużyny faktycznie zdobędą gola, a Twój kupon okaże się wygrany, to oprócz wygranej otrzymasz bonus w postaci 200 zł.

Promocja bukmachera Fortuna - zgarnij 200 zł za gola Manchesteru United i Barcelony!

Jak to zrobić? Najpierw, w dniach 14-16 lutego 2023 roku, musisz założyć konto w Fortunie i dokonać pierwszego depozytu na kwotę minimum 30 zł. Następnie postaw swój pierwszy kupon solo na gola Barcelony i Manchesteru United, który musi być obstawiony przed meczem za co najmniej 4 zł. Pamiętaj, że tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę w tej promocji.

Jeśli Twoja przewidywania okażą się trafione, to poza zwykłą wygraną na Twoje konto w Fortunie zostanie dodany bonus w postaci 200 zł, które zostaną przypisane jako punkty lojalnościowe. Musisz pamiętać, że środki bonusowe należy obrócić raz, bez kursu minimalnego, przed wypłatą. Bonus zostanie wypłacony maksymalnie do 96 godzin od daty rozstrzygnięcia kuponu.

Nie wiesz, co to są punkty lojalnościowe? To nic trudnego! To specjalna wirtualna waluta, dzięki której możesz skorzystać ze środków na obstawianie. Za wygranie pierwszego kuponu dla nowych graczy przygotowano liczbę „punktów” odpowiadającą 200 zł, czyli 28 000 punktów FKP. Oznacza to, że od razu po wygranej możesz wymienić przyznane Ci punkty na darmowy zakład o wartości 200 zł i dysponować nimi wedle uznania.

Promocja jest dostępna na wszystkich kanałach bukmachera Fortuna – na stronie www, w aplikacji mobilnej oraz na stronie mobilnej. Aby z niej skorzystać, musisz dokładnie zapoznać się z regulaminem promocji oraz przestrzegać podanych zasad.

Zapraszamy do skorzystania z tej świetnej okazji! Wykorzystaj bonus w postaci 200 zł na zakłady bukmacherskie i powodzenia!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/strzel-wygranej-fortuna-200-bonusu-gola-manchesteru-united-barcelony

Oceń ten tekst