Typiko - 13. legalny bukmacher

Ocena 5.00/8 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Koniec listopada przyniósł nowe wiadomości od Ministerstwa Finansów. Spółka Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej otrzymała licencje na oferowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Tym samym grono legalnych bukmacherów zostało powiększone o kolejny podmiot.

Typiko Sp. z o.o.  posiada siedzibę w Bielsku-Białej przy ulicy Katowickiej (nie mylić z zagranicznym bukmacherem Tipico). Jak na razie próżno szukać więcej informacji o nowej firmie bukmacherskiej. Chodzą słuchy, że właścicielem jest osoba, która w ostatnim czasie działała z sukcesami na rynku budowalanym. Nr licencji dla Typiko to PS4.6831.30.2017.

W tym roku to szósta licencja wydana przez Ministerstwo Finansów. W poprzednich miesiącach zgodę otrzymali TOTALbet, Cherry Online Polska (PZBuk), BEM Operations Limited (Betclic), BetFan i eWinner.

Generalnie Typiko stało się 13. legalnym bukmacherem posiadającym koncesje na zakłady online. Warto jednak pamiętać, że aktualnie w internecie z tego grona działa tylko dziewięć firm: Fortuna, Totolotek, LVbet, STS, forBET, TOTALbet, Milenium, Etoto, PZBuk.

 

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/typiko-13-legalny-bukmacher

Oceń ten tekst