Typiko - 13. legalny bukmacher

Ocena 5/5 | 6 głosów

Koniec listopada przyniósł nowe wiadomości od Ministerstwa Finansów. Spółka Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej otrzymała licencje na oferowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Tym samym grono legalnych bukmacherów zostało powiększone o kolejny podmiot.

Typiko Sp. z o.o.  posiada siedzibę w Bielsku-Białej przy ulicy Katowickiej (nie mylić z zagranicznym bukmacherem Tipico). Jak na razie próżno szukać więcej informacji o nowej firmie bukmacherskiej. Chodzą słuchy, że właścicielem jest osoba, która w ostatnim czasie działała z sukcesami na rynku budowalanym. Nr licencji dla Typiko to PS4.6831.30.2017.

W tym roku to szósta licencja wydana przez Ministerstwo Finansów. W poprzednich miesiącach zgodę otrzymali TOTALbet, Cherry Online Polska (PZBuk), BEM Operations Limited (Betclic), BetFan i eWinner.

Generalnie Typiko stało się 13. legalnym bukmacherem posiadającym koncesje na zakłady online. Warto jednak pamiętać, że aktualnie w internecie z tego grona działa tylko dziewięć firm: Fortuna, Totolotek, LVbet, STS, forBET, TOTALbet, Milenium, eTOTO, PZBUK.

 

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner