Wirtualny Pewniak 9.08: Twoja Szansa na Dodatkowy Bonus od Fortuny!

Ocena 2.00/1 głos

💰 Odkryj tajemnicę gwarantowanych bonusów od Fortuny! Wirtualny Pewniak 9.08 to szansa na zgarnięcie nawet 35 zł w punktach FKP! Obstawiaj sporty wirtualne i baw się z nami! 🏆🎮 #FortunaPromocja

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Wirtualny Pewniak 9.08: Twoja Szansa na Dodatkowy Bonus od Fortuny!

Jeśli uwielbiasz emocje sportowych zakładów bukmacherskich i chciałbyś otrzymać pewny bonus, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Bukmacher Fortuna przygotował dla Ciebie specjalną promocję pod nazwą "Wirtualny Pewniak", która odbędzie się 9 sierpnia 2023 roku. To doskonała okazja, aby wziąć udział w ekscytujących zakładach na sporty wirtualne i dodatkowo zgarnąć bonus w postaci punktów FKP (Fortuna Klub Plus).

Jak działa promocja "Wirtualny Pewniak"?

W dniu 9 sierpnia 2023 roku wystarczy, że postawisz dowolną liczbę zakładów bukmacherskich na Wirtualne Sporty, a bukmacher Fortuna obdaruje Cię bonusami! Oto szczegóły:

  • Zagraj minimum 4 kupony o wartości co najmniej 10 zł każdy oraz kursem minimalnym 2.0. Jeśli spełnisz ten warunek, otrzymasz bonus w postaci 15 zł w punktach FKP.
  • Jeśli zagrasz pięć kuponów, także spełniających te kryteria, Twój bonus wzrośnie do 20 zł w punktach FKP.
  • Aby zdobyć największy bonus w tej promocji, wystarczy zagrać sześć kuponów z wymaganym kursem i stawką. Wówczas Fortuna nagrodzi Cię bonusem w wysokości aż 35 zł w punktach FKP!

To znaczy, że niezależnie od tego, czy Twoje zakłady okażą się wygrane czy przegrane, możesz liczyć na dodatkowe środki do gry. To prawdziwie uczciwa oferta, która daje Ci szansę na zdobycie bonusu, niezależnie od wyników Twoich zakładów!

Jak odebrać swoje bonusy?

Zdobyte punkty FKP zostaną przypisane do Twojego konta w dniu 10 sierpnia 2023 roku, więc masz pewność, że szybko będziesz mógł wykorzystać je na dalsze zakłady bukmacherskie. Pamiętaj, że masz 7 dni na aktywację premii od momentu jej przypisania. Warto skorzystać z tej okazji i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Podsumowanie promocji:

Data: 9 sierpnia 2023 roku Oferta: Zakłady na Wirtualne Sporty Minimalna stawka: 10 zł Minimalny kurs: 2.0 Nagrody:

  • 4 kupony = 15 zł w punktach FKP
  • 5 kuponów = 20 zł w punktach FKP
  • 6 kuponów = 35 zł w punktach FKP

Wirtualny pewniak jest pewny

Promocja "Wirtualny Pewniak" to doskonała okazja dla wszystkich miłośników zakładów bukmacherskich. Zagraj na Wirtualne Sporty 9 sierpnia i zdobądź gwarantowane bonusy, które możesz wykorzystać na dalsze zakłady. Fortuna zapewnia uczciwą ofertę, gdzie liczy się liczba zagranień, a nie ich wyniki. Nie przegap tej okazji i dołącz do promocji "Wirtualny Pewniak"!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/wirtualny-pewniak-908-twoja-szansa-dodatkowy-bonus-fortuny

Oceń ten tekst