Zakład bez ryzyka 100 PLN w

Ocena 5.00/10 głosów
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Na najbliższą Majówkę bukmacher przygotował wyjątkową promocję - gracze będą mogli otrzymać zwrot 100% stawki dowolnego zakładu, postawionego w długi weekend po kursie co najmniej 2.0.

Jeśli pierwszy postawiony w tym czasie kupon zostanie rozliczony jako przegrany, wystarczy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta pod adresem info-pl@bukmacher.com i podać numer zakładu, a bukmacher dopisze odpowiednią kwotę do konta gracza jako bonus.

Promocja obejmuje wszystkie rodzaje zakładów i wszystkie dyscypliny sportowe!

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład po kursie min. 2.0 między 00:01 w piątek 1 maja, a 23.59 w niedzielę 3 maja.

2. Jeśli Twój pierwszy postawiony w tym czasie zakład zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.

3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

4. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.

5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).

6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład, jeśli zostanie on w całości rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony w tym czasie zakład lub jego część zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadniego kolejnego zakładu.

7. Bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.

8. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.

9. Bukmacher zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.

10. bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.

11. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.

12. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/zaklad-bez-ryzyka-100-pln-w

Oceń ten tekst