Złap emocje i zgarnij bonusy! Obstaw mecz Polska - Niemcy z Fortuną!

Ocena 2.00/1 głos

📣 Zaryzykuj swój strzał! 🎯 Dołącz do emocjonującej zabawy i obstaw mecz Polska 🇵🇱 - Niemcy 🇩🇪 w Fortunie! 💪  Zdobądź 300 zł bonusu w Fortunie, stawiając zaledwie "dwójkę"! 💰 ⚽️ Postaw zakład typu SOLO na celnego strzała Polaków! Jeśli wygrasz, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowe 200 zł w punktach FKP. 🎉

🔥 Rejestracja w Fortunie jest prosta i szybka. 📲 Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z fantastycznej oferty!

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Złap emocje i zgarnij bonusy! Obstaw mecz Polska - Niemcy z Fortuną!

Bonus o wartości 300 zł czeka na wszystkich fanów polskiej reprezentacji, którzy zdecydują się zarejestrować w popularnym bukmacherze Fortuna i obstawić mecz Polska - Niemcy. Już 16 czerwca na PGE Narodowym odbędzie się towarzyskie spotkanie, które zawsze wzbudza ogromne emocje wśród kibiców.

Ostatnia okazja, by zobaczyć Błaszczykowskiego w barwach narodowych!

Jest to także ostatnia okazja, by zobaczyć Jakuba Błaszczykowskiego w barwach narodowych. Właśnie z myślą o tej wyjątkowej okazji Fortuna przygotowała specjalne promocje, które zachęcą nowych użytkowników do rejestracji i odebrania hojnego bonusu.

Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Przede wszystkim należy zarejestrować się w serwisie Fortuna i udzielić zgody na komunikację. Następnie, dokonując pierwszego depozytu na kwotę minimum 30 zł, trzeba postawić zakład typu SOLO za co najmniej 2 zł na oddanie celnego strzału przez reprezentację Polski w meczu towarzyskim z Niemcami. Jeśli zakład okaże się wygrany, oprócz standardowej wygranej otrzymasz dodatkowy bonus o wartości 200 zł w punktach FKP. Co więcej, za zaznaczenie obu zgód marketingowych, można dodatkowo zyskać 100 zł, co łącznie daje aż 300 zł w bonusie!

Rejestracja w Fortunie i obstawianie meczu towarzyskiego dają szansę na zdobycie 300 zł!

Środki bonusowe otrzymane w ramach tej promocji trzeba obrócić tylko raz przed wypłatą, bez minimalnego kursu (bonus jest wypłacany w punktach lojalnościowych). Bonus zostanie wypłacony maksymalnie do 72 godzin od rozstrzygnięcia kuponu, więc nie trzeba długo czekać na swoje dodatkowe środki.

Promocja obowiązuje w dniach 13.06.2023 do 16.06.2023 do godziny 20:45, czyli do momentu rozpoczęcia meczu Polska - Niemcy. Aby wziąć udział w promocji, trzeba być nowym klientem Fortuny i spełnić wszystkie wymienione warunki.

Warto również zaznaczyć, że ta promocja łączy się z inną ofertą dostępną w Fortunie - "Bonus za zgodę marketingową przy rejestracji". W ten sposób można jeszcze bardziej zwiększyć swój bonusowy kapitał.

Zachęcamy wszystkich fanów piłki nożnej do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty bukmachera Fortuna. To doskonała okazja, aby zarówno kibicować polskiej reprezentacji, jak i zdobyć dodatkowe środki do obstawiania kolejnych meczów. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i zgarnij swój bonus!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/zlap-emocje-zgarnij-bonusy-obstaw-mecz-polska-niemcy-fortuna

Oceń ten tekst