Zwrot stawki za przegrane zakłady w STS

Ocena 5.00/4 głosy

Serwis STS dołączył do grona legalnych bukmacherów, którzy proponują darmowy bonus z okazji ostatniej serii gier w polskiej PKO Ekstraklasie. Dołącz do promocji STS i zgarnij cashback bonus 100 zł jeśli Twój kupon okaże się przegrany.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Mnóstwo bonusów dla klientów legalnych bukmacherów

Dawno żadne wydarzenie sportowe nie wywołało na stronach legalnych bukmacherów w Polsce takiego poruszenia, jakie obserwujemy w tym momencie z okazji zakończenia rozgrywek w polskiej PKO Ekstraklasie.

Praktycznie na stronie każdego serwisu w naszym kraju dostępne są atrakcyjne bonusy i promocje na to wydarzenie, zaś kwoty darmowych środków bardzo często robią spore wrażenie. Tak jest chociażby w przypadku legalnego bukmachera STS, który przygotował ciekawy bonus dla swoich klientów.

Przegrałeś kupon? Odbierz zwrot stawki!

Zasady tej promocji są bardzo proste. Zaloguj się na swoje konto gracza w STS i ZAPISZ SIĘ DO PROMOCJI (pomijąc ten krok nie otrzymasz bonusu).

Postaw dowolny kupon (single lub AKO, przedmeczowy lub na żywo), na którym obstawisz dowolny zakład/y dotyczący meczów polskiej PKO Ekstraklasy. Jeśli zabraknie Ci szczęścia, a Twój kupon okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci Ci połowę stawki aż do 100 zł.

Żeby zgarnąć maksymalny cashback bonus STS stawka na przegranym kuponie powinna wynosić min. 200 zł.

Jak wypłacić bonus STS?

Oczywiście darmowy bonus STS nie może zostać od razu wypłacony, lecz trzeba go najpierw obrócić. Bonus STS wymaga obrotu 3x na kuponach z kursem min. 1.91. Do obrotu zaliczają się zarówno pojedyncze zakłady single jak i wielokrotne kupony AKO, natomiast bukmacher zalicza jedynie stawkę ze zwycięskich kuponów (przegrane zakłady nie zaliczają się do obrotu).

A zatem, otrzymując maksymalny cashback bonus STS 100 zł gracz musi postawić zwycięskie kupony za min. 300 zł. Więcej informacji o tym bonusie znajduje się na stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/zwrot-stawki-za-przegrane-zaklady-w-st

Oceń ten tekst