200 zł bonusu na zwycięzcę walki Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski w Superbet

Ocena 5.00/1 głos

Superbet, zakłady bukmacherskie, organizuje promocję "Bonus 200 zł za wygrany zakład na zwycięzcę walki Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski". Warunkiem uczestnictwa w tej promocji jest założenie konta, wpłacenie depozytu o minimalnej wartości 50 zł oraz zawarcie pierwszego kuponu singla, na którym znajduje się typ z oferty na zwycięzcę walki. Gracze, którzy spełnią te warunki, otrzymają bonus w wysokości 200 zł na swoje konto. Promocja obowiązuje od 13 do 17 grudnia 2022 roku.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Skorzystaj z promocji i zgarnij dodatkowe 200 zł

200 zł bonusu na zwycięzcę walki Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski w Superbet

Superbet dajei szansę na dodatkowe 200 zł w promocji bonusowej

Superbet oferuje swoim graczom atrakcyjną promocję w postaci bonusu w wysokości 200 zł za wygrany zakład na zwycięzcę walki Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski, która odbędzie się podczas gali sportów walki KSW. Aby skorzystać z tej promocji, należy założyć konto, wpłacić depozyt o wartości co najmniej 50 zł i zawrzeć pierwszy kupon singla z typem na zwycięzcę walki. Bonus zostanie przyznany tylko graczom, których zakłady zostaną rozliczone jako wygrane. Promocja jest dostępna w okresie od 13 do 17 grudnia 2022 roku. Jest to doskonała okazja dla graczy, aby spróbować swoich sił i zyskać dodatkowe 200 zł. Warto więc skorzystać z tej oferty i wytypować zwycięzcę walki Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianows

Aby skorzystać z promocji "Bonus 200 zł za wygrany zakład na zwycięzcę walki Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski" oferowanej przez Superbet, należy postępować według poniższych kroków:

  1. Zarejestruj się na stronie internetowej Superbet w okresie trwania promocji, czyli od 13 do 17 grudnia 2022 roku.
  2. Wpłać na swoje konto depozyt o minimalnej wartości 50 zł.
  3. Zawrzyj pierwszy kupon singla z typem na zwycięzcę walki Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski.
  4. Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako wygrany, otrzymasz bonus w wysokości 200 zł na swoje konto.
  5. Bonus możesz wykorzystać do obstawiania kolejnych zakładów lub wypłacić na swoje konto bankowe.

Uwaga: aby skorzystać z promocji, należy dokładnie przeczytać regulamin i upewnić się, że spełniasz wszystkie warunki uczestnictwa.

Zawieraj zakłady na zwycięzcę walki Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski i odbierz bonus w Superbet.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/200-zl-bonusu-na-zwyciezce-walki-mamed-khalidov-mariusz-pudzianowski-w-superbet

Oceń ten tekst