60 tysięcy złotych w puli nagród promocji od Superbet na finał Euro 2021

Ocena 5.00/6 głosów

Dołącz do grona klientów legalnego bukmachera Superbet i weź udział w grze Super Game dotyczącej finałowego meczu Euro 2021, a przy odrobinie szczęścia zgarniesz bonusy z gigantycznej puli nagród.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Wielki finał Euro 2021 Włochy - Anglia

Za nami 50 spotkań Euro 2021, zaś do rozegrania został tylko 1, za to najważniejszy mecz, czyli niedzielny finał na Wembley. Wystąpią w nim reprezentacje Włoch oraz Anglii, zaś szeroka oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronach wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju.

My postanowiliśmy się nieco bliżej przyjrzeć ofercie od bukmachera Superbet. I to z dwóch powodów. Po pierwsze ten serwis rodem z Rumunii oferuje mnóstwo ciekawych rynków zakładów i atrakcyjnych kursów na mecz Włochy - Anglia, zaś po drugie nieco zmienił zasady swojej gry Super Game. Szczegóły tej promocji znajdziesz poniżej.

W grze Super Game wygrywa każdy!!!

Promocja startuje w czwartek 8 lipca o godz. 11:00, zaś żeby wziąć w niej udział wystarczy zalogować się na swoje konto gracza u bukmachera Superbet i udzielić odpowiedzi na cztery proste pytania dotyczące meczu finałowego (np. kto i jak go wygra, ile padnie goli, ile rzutów rożnych, itd.).

Gracz, który najszybciej udzieli prawidłowej odpowiedzi na każde z pytań otrzyma gwarantowany bonus - 10 tysięcy złotych w gotówce!!! To nie oznacza, że inni uczestnicy konkursu odejdą z pustymi rękami. Wręcz przeciwnie!

Nawet jeśli żadna z Twoich odpowiedzi się nie sprawdzi otrzymasz reload bonus 50% (wpłacając 20 zł otrzymasz bonus 10 zł). Jedna poprawna odpowiedź to reload bonus 100% na Twoim koncie (wpłacasz 50 zł i otrzymujesz taki sam bonus).

Dwie lub trzy poprawne odpowiedzi oznaczają udział w podziale bonusów z puli nagród 15 tysięcy złotych w każdym przypadku, zaś wśród wszystkich graczy, którzy udzielą kompletu poprawnych odpowiedzi bukmacher podzieli po równo bonusy z puli nagród 20 tysięcy złotych. Łącznie w ramach tej promocji Superbet rozda bonusy z puli nagród 60 tysięcy złotych.

Nie masz konta gracza w Superbet? Dwa bonusy na start już na Ciebie czekają!

Równie atrakcyjny pakiet promocyjny czeka na wszystkich nowych klientów bukmachera Superbet. Co prawda nowi gracze nie mogą liczyć na bonus 10 tysięcy złotych, ale i tak jest nieźle. Wystarczy bowiem zarejestrować konto w tym serwisie, a bukmacher automatycznie podaruje graczowi dwa bonusy powitalne:

  • Superbet bonus 100% od pierwszej wpłaty 50 zł
  • Cashback bonus 500 zł

Szczególnie do gustu przypadła nam ta druga promocja. Nie jest to bowiem klasyczny cashback bonus, lecz bukmacher zwraca graczowi całość stawek za przegrane kupony z pierwszego tygodnia. Więcej informacji o wszystkich bonusach i promocjach od Superbet można znaleźć na oficjalnej stronie tego legalnego bukmachera.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/60-tysiecy-zlotych-w-puli-nagrod-promocji-od-superbet-na-final-euro-2021

Oceń ten tekst