Bonus od Superbet na mecz Anglia - Niemcy na Euro 2021

Ocena 5.00/3 głosy

Jednym ze szlagierów 1/8 finału Euro 2021 będzie wtorkowe starcie Anglików z Niemcami na stadionie Wembley w Londynie. I właśnie tego meczu dotyczy najnowsza promocja od legalnego bukmachera Superbet. Sprawdź regulamin promocji i wejdź do gry o darmowe środki na dalszą grę.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Klasyk w 1/8 finału Euro 2021

Rywalizacja Anglików z Niemcami to jedna z najpiękniejszych kart w historii Mistrzostw Europy. Oba zespoły spotykały się ze sobą wielokrotnie, natomiast najbardziej pamiętny pojedynek to chyba ten w półfinale Euro 96.

Istnieje mnóstwo analogii pomiędzy starciem sprzed 25 lat, a wtorkowym meczem w 1/8 finału Euro 2021. Miejscem obu pojedynków jest świątynia angielskiego futbolu, czyli londyński stadion Wembley, zaś o odpadnięciu Anglików zadecydowało pudło w serii rzutów karnych Gareth’a Southgate’a, czyli… obecnego opiekuna reprezentacji Anglii.

Gigantyczne kursy od Superbet na mecz Anglia - Niemcy

Oczywiście bogata oferta na mecz Anglia - Niemcy czeka na Was na stronie bukmachera Superbet, który poza atrakcyjnymi kursami na ten szlagier zaproponował również ciekawą promocję. Oto jej szczegóły.

Aby skorzystać z tej promocji należy w dniach 26-29 czerwiec zarejestrować nowe konto gracza u bukmachera Superbet, a następnie wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł i za co najmniej 10 zł wytypować zwycięzcę meczu Anglia - Niemcy na Euro 2021.

Jeśli gracz będzie miał rację i poprawnie wskaże triumfatora tego meczu, wówczas zamiast standardowego kursu bukmacher rozliczy taki kupon po promocyjnym kursie 20.00, zaś nadwyżka w stosunku do standardowego kursu zostanie wypłacona jako bonus.

Darmowy bonus Superbet można wykorzystać w ciągu 7 dni na dowolny zakład SOLO z kursem min. 1.80 lub wielokrotny kupon AKO z min. kursem łącznym 1.80 oraz kursem min. każdej selekcji 1.30.

Nie masz konta w Superbet? Dwa bonusy na start czekają na nowych graczy!

Bardzo atrakcyjna promocja powitalna czeka na każdego nowego klienta bukmachera Superbet. Każdy bowiem gracz, który zdecyduje się na rejestrację konta w tym serwisie otrzyma na start:

  • Superbet bonus 100% od pierwszego depozytu 50 zł
  • Cashback bonus 500 zł

Bardzo przypadła nam do gustu zwłaszcza ta druga promocja. Nie jest to bowiem klasyczny zakład bez ryzyka, lecz bukmacher zwraca graczowi całość środków przegranych przez 7 pierwszych dni po rejestracji, zaś maksymalna wartość bonusu to aż 500 zł. Więcej informacji o tym pakiecie na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Superbet.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/bonus-od-superbet-na-mecz-anglia-niemcy-na-euro-2021

Oceń ten tekst