Bukmacher Superbet każdego dnia Euro 2021 rozdaje darmowe bonusy 20 zł

Ocena 5.00/1 głos

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera Superbet i każdego dnia obstawiaj zakłady dotyczące Euro 2021, a codziennie na Twoim koncie gracza w Superbet pojawi się darmowy bonus 20 zł.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Superoferta zakładów na Euro 2021 od bukmachera Superbet

Kibice piłkarscy odliczają dni i godziny do rozpoczęcia piłkarskich Mistrzostw Europy. Już w piątek 11 czerwca meczem Turków z Włochami w Rzymie zostanie zainaugurowane Euro 2021, zaś bardzo bogata oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Superbet.

Klienci Superbet dostaną do ręki nie tylko mnóstwo kursów na poszczególne mecze, ale również sporo ciekawych rynków zakładów długoterminowych, dotyczących rozstrzygnięć w konkretnych grupach, także na całym turnieju.

Obstawiaj Euro 2021 i zgarniaj darmowe bonusy od Superbet

Bogata oferta zakładów to nie jedyna niespodzianka dla klientów tego bukmachera. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że w trakcie turnieju będzie czekało na nich mnóstwo regularnych bonusów okolicznościowych, natomiast już teraz Superbet zaprezentował bardzo ciekawą promocję, dzięki której każdego dnia można zgarniać darmowe bonusy.

Promocja obowiązuje przez cały turniej, tj. w dniach 11.06 - 11.07 i w jej ramach każdego dnia na koncie gracza może pojawić się darmowy bonus w kwocie 20 zł. Wystarczy, że w danym dniu gracz postawi dowolny kupon SOLO lub AKO za min. 20 zł, na którym kurs min. każdego zdarzenia nie będzie niższy od 1.60.

Jak wypłacić bonus Superbet?

Niezależnie od tego, czy dany kupon będzie zwycięski czy też nie, gracz otrzyma codziennie bonus 20 zł. Warto jedynie pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone tego samego dnia! Z promocji można korzystać zarówno na stronie internetowej, jak i w punkcie stacjonarnym, należy jedynie pamiętać o tym, żeby zarejestrować swój kupon w punkcie.

Superbet bonus wymaga obrotu 3x, zanim będzie mógł być wypłacony, zaś do obrotu zaliczają się zarówno pojedyncze zakłady single z kursem min. 1.80, jak również wielokrotne kupony AKO z min. kursem łącznym 1.80 i kursem min. każdego typu 1.40. Więcej informacji o tym bonusie znajduje się na stronie legalnego bukmachera Superbet.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/bukmacher-superbet-kazdego-dnia-euro-2021-rozdaje-darmowe-bonusy-20-zl

Oceń ten tekst