Ekstraklasa wraca z bonusami - promocja bukmachera Superbet

Ocena 3.00/3 głosy
Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Promocja "Wraca najlepsza liga świata" bukmachera Superbet to okazja dla graczy, aby zdobyć bonusy na zakłady bukmacherskie. Aby skorzystać z promocji, musisz złożyć zakład za 20 PLN na mecze Ekstraklasy (może to być pojedynczy mecz lub AKO) i w zamian otrzymasz Freebet w wysokości 23 PLN, który nie wymaga obrotu. Promocja jest dostępna codziennie w trakcie 18. kolejki Ekstraklasy, co oznacza, że możesz zgarnąć 3 freebety po 23 PLN.

Ważne jest, aby pamiętać, że aby skorzystać z promocji, trzeba mieć zarejestrowane konto na stronie internetowej Superbet oraz przestrzegać regulaminu promocji. Organizatorem promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., a promocja trwa od 27 do 29 stycznia 2023 roku.

W sumie, ta promocja jest świetną okazją dla miłośników piłki nożnej i zakładów bukmacherskich na Ekstraklasę, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną dzięki dodatkowym 23 PLN w postaci freebetów. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać regulaminu i zawsze graj odpowiedzialnie.

Promocja jest dostępna we wszystkie dni, w które rozgrywana jest 18. kolejka Ekstraklasy, tj. w piątek, sobotę i niedzielę. Łącznie gracz może zdobyć 3 freebety po 23 PLN. Uczestnictwo w promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą tylko gracze, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora, uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz którzy zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu. Promocja obowiązuje od 27.01.2023 do 29.01.2023 roku.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/ekstraklasa-wraca-bonusami-promocja-bukmachera-superbet

Oceń ten tekst