Europejskie puchary bez ryzyka u bukmachera Superbet

Ocena 5.00/7 głosów

Środek tygodnia upłynie nam pod kątem emocji związanych z kwalifikacjami do europejskich pucharów. Z tej okazji specjalną promocję dla wszystkich swoich klientów przygotował legalny bukmacher Superbet.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Kwalifikacje europejskich pucharów - oferta zakładów Superbet

Kwalifikacje do europejskich pucharów wkraczają w decydującą fazę. W tym tygodniu poznamy komplet uczestników fazy grupowej Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji, zaś polskich kibiców z pewnością cieszy fakt, że na placu boju wciąż pozostają dwie nasze ekipy.

Już w najbliższy czwartek Raków Częstochowa zagra z belgijskim Gent, zaś Legia Warszawa podejmie na własnym obiekcie czeską Slavię Praga. Oczywiście jak zwykle pełna oferta zakładów na te dwa, a także wszystkie pozostałe spotkania kwalifikacyjne czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Superbet, który poza atrakcyjnymi kursami na każdy mecz proponuje również udział w specjalnej promocji dedykowanej pod to wydarzenie.

Przegrany kupon w Superbet = cashback bonus 100 zł

Promocja Superbet potrwa w dniach 24-26 sierpień, zaś jej zasady nie są zbyt skomplikowane. Wszystko co należy zrobić to zalogować się w tych dniach na swoje konto gracza i postawić dowolny kupon SOLO lub AKO, na którym przynajmniej jedna selekcja będzie dotyczyła dowolnego meczu kwalifikacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Do promocji kwalifikują się zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo, natomiast należy pamiętać o tym, że minimalna stawka na kuponie nie może być niższa od 20 zł. Jeśli kupon będzie zwycięski, wówczas bukmacher naturalnie po chwili wypłaci graczowi należną wygraną.

Jeśli jednak tym razem zabraknie mu szczęścia zaś kupon okaże się przegrany, wówczas w ciągu 48 godzin na jego koncie pojawi się cashback bonus o wartości 50% zainwestowanej stawki, zaś maksymalna wartość darmowych środków to aż 100 zł. Superbet bonus wymaga obrotu 2x, zaś do obrotu zaliczane są kupony SOLO oraz AKO z kursem min. 1.80.

Nowy pakiet na start dla nowych klientów bukmachera Superbet

Legalny bukmacher Superbet słynie z bardzo atrakcyjnych promocji, dlatego nie może dziwić fakt, że właśnie zaprezentował regulamin pakietu powitalnego dla nowych graczy. Wystarczy zarejestrować konto z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ, a bukmacher automatycznie podaruje graczowi aż trzy bonusy na start:

  • Superbet bonus 100% od pierwszego depozytu 200 zł
  • Tydzień gry bez ryzyka aż do 1300 zł
  • Bonus za aplikację mobilną 20 zł

Łączna kwota darmowych środków bonusowych w ramach pakietu na start to aż 1520 zł. Więcej informacji o wszystkich promocjach i bonusach można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Superbet.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/europejskie-puchary-bez-ryzyka-u-bukmachera-superbet

Oceń ten tekst