Gigantyczny kurs od Superbet na wygraną Polaków ze Słowacją

Ocena 5.00/3 głosy

Już w poniedziałek 14 czerwca swoje występy na tegorocznym Euro zainaugurują Polacy. Z tej okazji znakomita promocja czeka na nowych klientów legalnego bukmachera Superbet. Sprawdź regulamin bonusu i wejdź do gry o darmowe środki.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Gramy ze Słowacją - oferta zakładów od Superbet

Poniedziałkowym starciem ze Słowacją Biało-Czerwoni zainaugurują swoje występy podczas Euro 2021. Patrząc na kursy zaproponowane przez legalnych bukmacherów w Polsce to my jesteśmy faworytami tego pojedynku, natomiast z pewnością nasi południowi sąsiedzi tanio skóry nie sprzedadzą i spróbują pokrzyżować nasze plany.

Oferta na mecz Polska - Słowacja znajduje się już rzecz jasna na stronie legalnego bukmachera Superbet. Kurs na wygraną Polaków wynosi 1.95, remis wyceniono po kursie 3.30, natomiast triumf Słowaków jest według oddsmakerów Superbet wart 4.65.

Te i mnóstwo innych rynków zakładów czeka już na Was na stronie bukmachera Superbet, natomiast poza tym serwis przygotował sporą niespodziankę dla graczy, którzy nie zdążyli jeszcze dokonać rejestracji u tego operatora.

Dołącz do Superbet i obstaw wygraną Polski po kursie 30.00

Zasad tej promocji są proste. Zarejestruj nowe konto gracza w Superbet w dniach 11-14 czerwiec, wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł i za maksymalnie 10 zł obstaw wygraną Polaków ze Słowacją. Pamiętaj, że musi to być Twój pierwszy kupon w Superbet.

Spełniając ww. warunki i przy założeniu, że mecz faktycznie zakończy się wygraną Polaków, wówczas Twój kupon zostanie rozliczony po kursie 30.00, zaś na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy bonus.

Bonus Superbet należy zaakceptować w ciągu 3 dni od momentu przyznania, zaś następnie gracz ma maksymalnie 7 dni na jego wykorzystanie. Bonus można wykorzystać na dowolne wydarzenia z oferty zakładów bukmachera Superbet, jednak należy pamiętać, że dla kuponów SOLO kurs min. musi wynieść 1.80, zaś dla kuponów AKO kurs min. każdego typu na kuponie musi wynieść co najmniej 1.30.

Nie masz konta w Superbet? Obstawiaj Euro 2021 bez ryzyka!

Bonus na mecz Polska - Słowacja to nie jedyna promocja jaka czeka na nowych klientów bukmachera Superbet. Każdy z nich może również otrzymać standardowy pakiet na start, w którego skład wejdą:

  • Superbet bonus 100% od pierwszego depozytu 50 zł
  • Cashback bonus 500 zł

Szczególnie do gustu przypadła nam ta druga promocja. Nie jest to bowiem klasyczny zakład bez ryzyka, lecz Superbet zwraca środki za wszystkie zakłady przegrane w pierwszym tygodniu. Zakładając zatem, że gracz dołączy do grona klientów bukmachera Superbet 14 czerwca, czyli w dniu meczu ze Słowacją, wówczas aż do 21 czerwca będzie grał w Superbet bez ryzyka, a jeśli po tygodniu jego saldo będzie na minusie, wówczas bukmacher podaruje mu cashback bonus aż do 500 zł.

Więcej informacji o bonusach na start oraz o pozostałych promocjach okolicznościowych dla stałych klientów znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Superbet.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/gigantyczny-kurs-od-superbet-na-wygrana-polakow-ze-slowacja

Oceń ten tekst