Kurs 150.00 na poprawny typ na zwycięzcę dowolnego meczu 1/8 finału MŚ 2022 w Superbet

Ocena 5.00/1 głos

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę dowolnego meczu 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022”

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.

2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na zwycięzcę dowolnego meczu 1/8 finału Mistrzostw Świata w regulaminowym czasie gry (typ zakładu 1 – wygrana gospodarzy lub typ zakładu 2 – wygrana gości). Bonus to 300 PLN za poprawny typ na zwycięzcę dowolnego meczu 1/8 finału Mistrzostw Świata z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN.

3. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, przy czym w przypadku wyższej stawki, stawka, która zostanie zaliczona na poczet promocji wynosi 2 PLN.

4. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.

5. Bonus zostanie przelany na konto Gracza do 72 godzin po zakończeniu promocji.

6. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).

7. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.

8. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę dowolnego meczu 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „„Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę dowolnego meczu 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022” nie zostaną aktywowane.

9. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.

10. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę dowolnego meczu 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

11. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/kurs-150-mecz-ms-2022-w-superbet

Oceń ten tekst