Kurs 150.00 na wygrany zakład na gola Polski w meczu z Arabią Saudyjską plus 50 PLN za każdego gola

Ocena 0/0 głosów
Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.

Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola Polski w meczu z Meksykiem (typ zakładu: Polska Strzeli Gola - TAK). 

Bonus to 400 PLN za poprawny typ na gola Polski w meczu z Meksykiem plus 50 PLN za każdego gola Roberta Lewandowskiego.

Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.

Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.

Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.

Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).

Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.

Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na gola Polski w meczu z Meksykiem plus 50 PLN za każdego gola Lewego". W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na gola Polski w meczu z Meksykiem plus 50 PLN za każdego gola Lewego" nie zostaną aktywowane.

Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.

Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na gola Polski w meczu z Meksykiem plus 50 PLN za każdego gola Lewego” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/kurs-15000-na-wygrany-zaklad-na-gola-polski-w-meczu-z-arabia-saudyjska

Oceń ten tekst