Promocja bukmachera Superbet: Bonus 400 PLN za wygrany zakład na Finał Ligi Konferencji

Ocena 3.50/2 głosy
Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Promocja bukmachera Superbet: Bonus 400 PLN za wygrany zakład na Finał Ligi Konferencji

Bukmacher Superbet zaprasza wszystkich miłośników zakładów bukmacherskich do udziału w promocji dotyczącej Finału Ligi Konferencji w piłce nożnej. Promocja nosi nazwę "Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę Finału Ligi Konferencji" i oferuje atrakcyjne nagrody dla uczestników, którzy spełnią określone warunki.

Organizatorem promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie. Promocja odbywa się na stronie internetowej bukmachera www.superbet.pl i dotyczy zakładów zawartych przez sieć internetową, zgodnie z regulaminem zakładów wzajemnych oraz obowiązującym prawem.

Aby wziąć udział w promocji, uczestnik musi spełnić kilka warunków. Po pierwsze, musi założyć konto w dniach objętych promocją i dokonać pierwszego depozytu o wartości nie mniejszej niż 50 zł. Następnie musi zawrzeć pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na zwycięzcę Finału Ligi Konferencji, w którym zmierzą się Fiorentina i West Ham (mecz odbędzie się 7 czerwca 2023 roku). Minimalna stawka kuponu to 2 PLN. Ponadto, uczestnik musi wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Każdy spełniający te warunki Gracz może otrzymać jeden bonus.

Dodatkowo, Gracz, który zarejestruje konto w trakcie trwania promocji, dokona wpłaty pierwszego depozytu w wysokości minimum 50 PLN, otrzyma ekskluzywny freebet o wartości 34 PLN.

Warunki przyznania Bonusu zostały dokładnie określone w regulaminie promocji. Bonus w wysokości 400 PLN zostanie przyznany za poprawny typ na zwycięzcę Finału Ligi Konferencji. Minimalna stawka kuponu wynosi 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN. Zakłady zaliczają się do udziału w promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie obstawienia przez Gracza na stronie.

Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godziny po zakończeniu promocji. Gracz ma 3 dni na zaakceptowanie bonusu po jego zaksięgowaniu na koncie. Bonus jest ważny przez 7 dni od daty zaakceptowania i po spełnieniu określonych warunków.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/promocja-bukmachera-superbet-bonus-400-pln-wygrany-zaklad-final-ligi-konferencji

Oceń ten tekst