Promocja od bukmachera Superbet na sporty wirtualne

Ocena 5.00/5 głosów

Sporty wirtualne rosną w siłę z każdym rokiem. Na ten moment w swojej ofercie posiada je praktycznie każdy szanujący się bukmacher internetowy, zaś klienci serwisu Superbet mogą dodatkowo liczyć na bardzo atrakcyjny bonus dedykowany właśnie pod tego rodzaju zakłady.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Mnóstwo ciekawych kursów na sporty wirtualne od bukmachera Superbet

Zakłady na wirtualne mecze piłki nożnej, koszykówki, tenisa oraz wyścigi konne i wyścigi psów znajdują coraz to nowych i nowych fanów z każdym tygodniem. Ich przewaga nad tradycyjnymi dyscyplinami sportowymi polega na tym, że gwarantują one rozrywkę o każdej porze dnia i nocy 365 dni w roku.

To sprawia, że liczba typerów obstawiających sporty wirtualne na stronach legalnych bukmacherów w Polsce rośnie w szalonym tempie. Doskonale zdają sobie z tego sprawę w Superbet, stąd klienci tego bukmachera mogą liczyć nie tylko na bogatą ofertę zakładów tego typu, ale również bardzo atrakcyjny bonus na sporty wirtualne.

Nawet o 40% wyższe wygrane od Superbet na sportach wirtualnych

Zasady tej promocji od Superbet są bardzo jasne i klarowne. Aby mieć szansę na darmowe środki bonusowe wystarczy umieścić 3 dowolne typy na sporty wirtualne na tym samym kuponie AKO. Bukmacher automatycznie weźmie podatek na siebie, zaś ewentualna wygrana będzie o 14% wyższa.

Mało tego! Im więcej zdarzeń na kuponie tym wyższa kwota darmowych środków bonusowych na Twoim koncie gracza. Przykładowo - umieszczając 7 selekcji na kuponie AKO Superbet podaruje graczowi bonus 25% od wygranej, zaś maksymalny bonus 40% można zgarnąć dodając 10 lub więcej typów na sporty wirtualne na tym samym wielokrotnym kuponie AKO.

Dwa atrakcyjne bonusy dla nowych klientów bukmachera Superbet

Bukmacher Superbet to rzecz jasna nie tylko sporty wirtualne. Również tradycyjna oferta zakładów od tego serwisu prezentuje się całkiem solidnie, zaś patrząc na promocję powitalną większych powodów do narzekań nie mają również nowi klienci bukmachera Superbet. Wystarczy bowiem zarejestrować konto gracza w tym serwisie, a bukmacher błyskawicznie podaruje typerowi dwa bonusy powitalne:

  • Superbet bonus 100% od pierwszego depozytu 50 zł
  • Cashback bonus 500 zł

Ta ostatnia promocja to nie jest klasyczny zakład bez ryzyka i Superbet nie zwraca środków za pierwszy przegrany kupon, lecz gracz może obstawiać zakłady bez obawy o własne środki przez 7 pierwszych dni po rejestracji konta. Jeśli po tygodniu okaże się, że jego saldo jest na minusie, wówczas Superbet zwróci mu całość przegranych środków i podaruje mu cashback bonus aż do 500 zł. Więcej informacji o bonusach powitalnych i pozostałych promocjach okolicznościowych znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Superbet.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/promocja-od-bukmachera-superbet-na-sporty-wirtualne

Oceń ten tekst