Razem dla Akademii Lecha: Superbet – Nasz Nowy Bohater na Boisku

Ocena 5.00/1 głos

Odkryjcie historię prawdziwej pasji! Superbet, nasz nowy strategiczny sponsor, wspólnie z kibicami wspiera młodych talentów Lecha Poznań! Dzięki akcji #RAZEM, powstała nowa hala do gry w piłkę nożną, a wszystko to dzięki waszemu wsparciu i kodowi RAZEM w Superbet. Dołączcie do tej futbolowej rewolucji – razem tworzymy przyszłość polskiej piłki! #LechPoznań #Superbet #RazemDlaAkademii

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Razem dla Akademii Lecha: Superbet – Nasz Nowy Bohater na Boisku

Hej, kibice! Wiecie, co to znaczy być #RAZEM dla Akademii Lecha? To nie tylko doping na trybunach, ale także wsparcie, które idzie dalej niż się spodziewacie! Superbet, ten świetny bukmacher, wpadł w nasze oko swoim ogromnym sercem dla piłki nożnej. Nie tylko dali nam swoją markę, ale także uczynili coś wielkiego dla naszych młodych talentów!

Dzięki akcji #RAZEM, w którą wszyscy się zaangażowaliśmy, powstał nowy balon na terenie Akademii Lecha. Wiecie, kto pomógł go sfinansować? Wy, nasi kibice, zakładając konta w Superbet z kodem RAZEM! Ta firma nie tylko sponsoruje, ale także angażuje się społecznie. I to nie jest puste gadanie, bo teraz możemy się cieszyć nową halą do gry w piłkę nożną, która powstała właśnie dzięki waszemu wsparciu! Teraz nasze lechity będą mieli super warunki do treningów, bez względu na pogodę!

A wiecie, co jest jeszcze super? Superbet to nie byle jaka firma! To globalny gigant w zakładach bukmacherskich i grach online. Na polskim rynku są od 2018 roku i rosną w siłę. Ich zaangażowanie w piłkę to nie tylko biznes, to prawdziwa pasja. Dlatego teraz są naszym strategicznym sponsorem! To ogromny krok dla Lecha i polskiego futbolu!

Czyż to nie jest niesamowite? Superbet pokazał, że nie chodzi tylko o zakłady, ale także o serce dla piłki nożnej i naszej Akademii Lecha. Razem z nimi możemy zrobić naprawdę wielkie rzeczy! Dalej tak trzymać, kibice! #RAZEM dla Akademii Lecha, #RAZEM dla Superbet! ⚽💪🔥

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/razem-akademii-lecha-superbet-nasz-nowy-bohater-boisku

Oceń ten tekst