Superbet bonus 200 PLN za wygrany zakład na Polaka w Top 3 w Zakopanym

Ocena 3.00/3 głosy

Jeśli jesteś miłośnikiem skoków narciarskich i chcesz spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich? Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Bukmacher Superbet oferuje bonus 200 PLN za wygrany zakład na Polaka w Top 3 konkursu indywidualnego PŚ w Zakopanem. To świetna okazja, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i jednocześnie kibicować swoim ulubionym sportowcom. Nie przegap tej szansy i skorzystaj z promocji Superbet! 😎

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Kibicuj polskim skoczom i zgarnij bonus 200 PLN z Superbet

Superbet bonus 200 PLN za wygrany zakład na Polaka w Top 3 w Zakopanym

Superbet daje szansę na bonus 200 PLN za zakład na wygraną Polaka w PŚ Zakopane

Promocja bukmachera Superbet polega na tym, że gracz, który zakłada się na wygranie Polaka w Top 3 konkursu indywidualnego PŚ w Zakopanem otrzymuje bonus 200 PLN. Aby skorzystać z promocji, należy zawrzeć zakład przed rozpoczęciem konkursu w terminie od 09.01.2023 roku do 15.01.2023 roku. Kurs na wygraną Polaka wynosi 100.00. Warunkiem otrzymania bonusu jest wygranie zakładu. Promocja ta jest skierowana dla miłośników skoków narciarskich i daje im dodatkową szansę na zysk.

Promocja "Bonus 200 PLN za wygrany zakład na Polaka w Top 3 konkursu indywidualnego PŚ w Zakopanem" jest skierowana do wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich i jednocześnie kibicować swoim ulubionym sportowcom. Organizatorem promocji jest Superbet, zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie i Katowicach. Promocja trwa od 09.01.2023 roku do 15.01.2023 roku, a aby skorzystać z niej, należy zawrzeć zakład przed rozpoczęciem konkursu.

Warto pamiętać, że warunkiem otrzymania bonusu jest wygranie zakładu, a kurs na wygraną Polaka wynosi 100.00. To oznacza, że jeśli gracz zakłada się na 100 PLN, a Polak zajmuje miejsce w Top 3, to gracz otrzymuje dodatkowe 200 PLN, czyli łącznie 300 PLN.

Promocja Superbet: Kibicuj i zyskaj dodatkowe 200 PLN - jak odebrać?

Jeśli chcesz skorzystać z promocji Superbet i zyskać bonus 200 PLN za wygrany zakład na Polaka w Top 3 konkursu indywidualnego PŚ w Zakopanem, to musisz postępować według poniższych kroków:

  1. Wejdź na stronę internetową Superbet i zaloguj się na swoje konto.
  2. Wybierz zakład na Polaka w Top 3 konkursu indywidualnego PŚ w Zakopanem.
  3. Zawrzyj zakład przed rozpoczęciem konkursu w terminie od 09.01.2023 roku do 15.01.2023 roku.
  4. Jeśli Twój zakład się powiedzie i Polak zajmie miejsce w Top 3, otrzymasz bonus 200 PLN.

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania bonusu jest wygranie zakładu, a kurs na wygraną Polaka wynosi 100.00. Przestrzegaj regulaminu promocji, który jest dostępny na stronie internetowej Superbet oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/superbet-bonus-200-pln-wygrany-zaklad-polaka-top-3-zakopanym

Oceń ten tekst