Superbet bonus dla nowych graczy na mecz Polska - Anglia

Ocena 5.00/3 głosy

Już w najbliższą środę zagramy z Anglikami na Stadionie Narodowym w Warszawie. Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mógł przejść legalny bukmacher Superbet, który proponuje swoim klientom specjalny bonus na to spotkanie.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Gramy z Anglią - oferta zakładów bukmachera Superbet

Mecze Polaków z Anglikami zawsze działały na wyobraźnię kibiców w naszym kraju i nie inaczej powinno być tym razem. W środę 8 września na Stadionie Narodowym dojdzie do kolejnego pojedynku pomiędzy tymi rywalami, a pełna oferta zakładów na to wydarzenie czeka już na Was na stronie legalnego bukmachera Superbet.

Rzut oka na kursy przed tym spotkaniem. Zdaniem analityków Superbet zdecydowanymi faworytami tego starcia będą Anglicy, za triumf których bukmacher płaci 1.73, remis wart jest 3.60, zaś wygraną Polaków wyceniono po kursie 5.10.

Mało tego! Nowi klienci Superbet mogą obstawić to spotkanie bez ryzyka, a wszystko to dzięki najnowszej promocji od tego legalnego bukmachera.

Gol Polaków z Anglią = wygrany kupon w Superbet

Z tej promocji mogą skorzystać wyłącznie NOWI KLIENCI bukmachera Superbet, zaś jej regulamin nie należy do przesadnie skomplikowanych. Wszystko co należy zrobić to założyć nowe konto i wpłacić depozyt min. 50 zł, a następnie za maksymalnie 50 zł postawić swój pierwszy zakład - typ na wygraną Polski nad Anglią.

Jeśli biało-czerwoni rzeczywiście pokonają Anglików, wówczas sprawa jest jasna i wygrana należy do gracza. Jeśli jednak spotkanie zakończy się remisem lub wygraną Anglii, jednak Polacy trafią do siatki, wówczas Superbet rozliczy kupon jako zwycięski i wypłaci graczowi bonus równy wygranej na kuponie pomniejszonej o podatek 12%.

Bonus Superbet będzie ważny przez 7 dni od momentu otrzymania i w tym okresie należy go obrócić 3x na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.80.

Trzy promocje na start dla nowych klientów bukmachera Superbet

Od niedawna na nowych klientów bukmachera Superbet czeka zupełnie nowy pakiet bonusów na start. W jego ramach każdy gracz otrzyma aż trzy bonusy powitalne:

  • Superbet bonus 100% od pierwszego depozytu 200 zł
  • Tydzień gry bez ryzyka 1300 zł
  • Bonus za aplikację mobilną 20 zł

Więcej informacji na temat każdego bonusu powitalnego znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Superbet.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/superbet-bonus-dla-nowych-graczy-na-mecz-polska-anglia

Oceń ten tekst