Superbet bonus na finał Ligi Mistrzów

Ocena 5.00/2 głosy

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera Superbet, wytypuj triumfatora w finale Ligi Mistrzów, a jeśli dopisze Ci szczęście, wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się spory bonus.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Sporo kursów od bukmachera Superbet na finał Ligi Mistrzów

Już w najbliższą sobotę 29 maja na Estadio Dragao w Porto piłkarze Manchesteru City podejmą Chelsea Londyn w wielkim finale tegorocznej edycji Champions League. Bogata oferta zakładów na to wydarzenie czeka już na Was na stronie legalnego bukmachera Superbet.

Superbet oferuje nie tylko tradycyjne kursy 1X2 dotyczące zwycięzcy meczu, nie tylko mnóstwo kursów dotyczących liczby goli, handicapy, itd., ale i bardzo ciekawe zakłady specjalne dotyczące chociażby rzutów karnych, goli samobójczych w meczu oraz kartek dla graczy rezerwowych.

Każdy nowy klient bukmachera Superbet, który zdecyduje się wytypować triumfatora tego meczu może dodatkowo liczyć na atrakcyjny bonus. Sprawdź regulamin promocji od Superbet i wejdź do gry o darmowe środki.

Superbet bonus na finał Ligi Mistrzów

Z promocji skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci bukmachera Superbet, którzy zarejestrują nowe konto gracza do soboty 29 maja i wpłacą pierwszy depozyt min. 50 zł.

Następnie należy obstawić zwycięzcę finałowego meczu Ligi Mistrzów za maksymalnie 10 zł, a jeśli gracz poprawnie wytypuje zespół, który okaże się górą w regulaminowym czasie gry, wówczas bukmacher rozliczy jego kupon po kursie 30.00! Gracz otrzyma wygraną wynikającą ze standardowego kursu na kuponie (np. 18 zł), zaś nadwyżka zostanie wypłacona jako darmowy bonus. Kwota darmowych środków będzie zależała od aktualnych kursów, natomiast w przybliżeniu będzie to ok. 270 zł.

Darmowy bonus Superbet należy obrócić 3x na pojedynczych zakładach single z kursem min. 1.80 lub wielokrotnych kuponach AKO z kursem łącznym 1.80 oraz kursem min. pojedynczego typu 1.30. Czas na obrót bonusem Superbet to maksymalnie 7 dni.

Nie masz konta w Superbet? Graj bez ryzyka przez pierwszy tydzień!

Bonus na finał Ligi Mistrzów to nie jedyna promocja, jaka czeka na nowych klientów legalnego bukmachera Superbet. Każdy z nich bowiem ma szansę otrzymać aż dwa bonusy powitalne.

  • Superbet bonus 100% od pierwszego depozytu 50 zł
  • Cashback bonus 500 zł

Do gustu przypadł nam zwłaszcza ten drugi bonus, w ramach którego każdy nowy klient bukmachera Superbet gra przez pierwszy tydzień bez ryzyka. Co to oznacza? A no to, że jeśli po 7 dniach od daty rejestracji konta jego bilans będzie ujemny, wówczas bukmacher podaruje mu cashback bonus Superbet o wartości aż do 500 zł. Więcej informacji o promocji powitalnej znajduje się na stronie legalnego bukmachera Superbet.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/superbet-bonus-na-final-ligi-mistrzow

Oceń ten tekst