Superbet rozdaje bonusy na zakończenie Ekstraklasy

W niedzielę 16 maja swoje rozgrywki zakończy PKO Ekstraklasa. Z tej okazji specjalna promocja czeka na wszystkich klientów bukmachera Superbet, który zapłaci Wam za kupony nawet wówczas, jeśli te nie będą zwycięskie.

Ocena 5/5 | 4 głosy

Koniec zmagań w polskiej PKO Ekstraklasie

Przed nami ostatnia seria gier w piłkarskiej PKO Ekstraklasie. W niedzielę o godz. 17:30 piłkarze wybiegną na boiska po raz ostatni w tym sezonie, zaś smaczku rywalizacji dodaje fakt, że na stadiony powrócą kibice, zaś trybuny będą mogły się w pewnym stopniu zapełnić.

Oczywiście wszystkie mecze ostatniej serii gier w PKO Ekstraklasie możecie obstawiać na stronie bukmachera Superbet, który poza bogatą ofertą zakładów na to wydarzenie zaproponował również swoim klientom dwa atrakcyjne bonusy. Sprawdź regulamin promocji i wejdź do gry o darmowe środki.

Promocja Super Przewaga od bukmachera Superbet

Przypomnijcie sobie tylko, ileż to już razy zespół, którego zwycięstwo obstawiliście wypuszczał pewne prowadzenie z rąk i psuł Wam kupon. Dzięki najnowszej promocji Superbet ten problem nie będzie dotyczył graczy, którzy zdecydują się obstawić mecze polskiej PKO Ekstraklasy na stronie tego legalnego bukmachera.

Wytypuj zwycięzcę dowolnego meczu, a jeśli Twój zespół będzie prowadził różnicą dwóch goli to bukmacher automatycznie rozliczy Twój kupon jako zwycięski niezależnie od wyniku końcowego. Wygrana pojawi się na Twoim koncie gracza w formie darmowych środków bonusowych, zaś Superbet bonus nie wymaga w tym przypadku obrotu bonusem.

Gwarantowany bonus 50 zł od Superbet

Nie zapominajmy również o stałej promocji od bukmachera Superbet, który po każdej kolejce PKO Ekstraklasy wręcza darmowe bonusy swoim klientom, którzy spełnią warunki promocji. A te są bajecznie proste.

Wystarczy, że w danej kolejce obstawisz zakład/y dotyczące polskiej PKO Ekstraklasy za co najmniej 300 zł, a po niezależnie od wyników po jej zakończeniu otrzymasz gwarantowany bonus 50 zł.

Do promocji kwalifikują się pojedyncze zakłady single z kursem min. 1.40, a także wielokrotne kupony AKO, na których kurs min. każdego typu wynosi co najmniej 1.40. Więcej informacji o tych i pozostałych promocjach czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Superbet.

Superbet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner