Superbet rozdaje bonusy na zakończenie Ekstraklasy

Ocena 5.00/5 głosów

W niedzielę 16 maja swoje rozgrywki zakończy PKO Ekstraklasa. Z tej okazji specjalna promocja czeka na wszystkich klientów bukmachera Superbet, który zapłaci Wam za kupony nawet wówczas, jeśli te nie będą zwycięskie.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Koniec zmagań w polskiej PKO Ekstraklasie

Przed nami ostatnia seria gier w piłkarskiej PKO Ekstraklasie. W niedzielę o godz. 17:30 piłkarze wybiegną na boiska po raz ostatni w tym sezonie, zaś smaczku rywalizacji dodaje fakt, że na stadiony powrócą kibice, zaś trybuny będą mogły się w pewnym stopniu zapełnić.

Oczywiście wszystkie mecze ostatniej serii gier w PKO Ekstraklasie możecie obstawiać na stronie bukmachera Superbet, który poza bogatą ofertą zakładów na to wydarzenie zaproponował również swoim klientom dwa atrakcyjne bonusy. Sprawdź regulamin promocji i wejdź do gry o darmowe środki.

Promocja Super Przewaga od bukmachera Superbet

Przypomnijcie sobie tylko, ileż to już razy zespół, którego zwycięstwo obstawiliście wypuszczał pewne prowadzenie z rąk i psuł Wam kupon. Dzięki najnowszej promocji Superbet ten problem nie będzie dotyczył graczy, którzy zdecydują się obstawić mecze polskiej PKO Ekstraklasy na stronie tego legalnego bukmachera.

Wytypuj zwycięzcę dowolnego meczu, a jeśli Twój zespół będzie prowadził różnicą dwóch goli to bukmacher automatycznie rozliczy Twój kupon jako zwycięski niezależnie od wyniku końcowego. Wygrana pojawi się na Twoim koncie gracza w formie darmowych środków bonusowych, zaś Superbet bonus nie wymaga w tym przypadku obrotu bonusem.

Gwarantowany bonus 50 zł od Superbet

Nie zapominajmy również o stałej promocji od bukmachera Superbet, który po każdej kolejce PKO Ekstraklasy wręcza darmowe bonusy swoim klientom, którzy spełnią warunki promocji. A te są bajecznie proste.

Wystarczy, że w danej kolejce obstawisz zakład/y dotyczące polskiej PKO Ekstraklasy za co najmniej 300 zł, a po niezależnie od wyników po jej zakończeniu otrzymasz gwarantowany bonus 50 zł.

Do promocji kwalifikują się pojedyncze zakłady single z kursem min. 1.40, a także wielokrotne kupony AKO, na których kurs min. każdego typu wynosi co najmniej 1.40. Więcej informacji o tych i pozostałych promocjach czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Superbet.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/superbet-rozdaje-bonusy-na-zakonczenie-ekstraklasy

Oceń ten tekst