Zupełnie nowy i jeszcze wyższy bonus powitalny od bukmachera Superbet

Ocena 5.00/3 głosy

Wysokość promocji na start to jeden z kluczowych aspektów na jaki zwracają uwagę gracze rozglądający się za nowym bukmacherem internetowym. Od niedawna jeden z najbardziej atrakcyjnych pakietów powitalnych oferuje swoim nowym klientom serwis Superbet.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Rumuński gigant Superbet rośnie w siłę w Polsce

Rumuński bukmacher Superbet bez problemu otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów i od lutego 2020 roku całkowicie legalnie proponuje swoją ofertę zakładów w naszym kraju. Wieloletnie doświadczenie tego serwisu na rynku internetowych zakładów sportowych widać na każdym kroku, przez co opinie o serwisie Superbet są zazwyczaj bardzo pozytywne, zaś sam bukmacher z miesiąca na miesiąc rośnie w siłę i zdobywa coraz to nowych klientów.

Co na to wpływa? Z pewnością nie bez znaczenia jest bogata oferta zakładów oraz kursy na wysokim poziomie, jednak gdybyśmy mieli wskazać jeden z największych atutów tego bukmachera to z pewnością będzie nim polityka dotycząca bonusów i promocji.

Superbet od samego początku jest bardzo aktywny na tym polu i regularnie oferuje znakomite promocje okolicznościowe dla stałych graczy, a od niedawna nowi klienci tego serwisu mogą również liczyć na jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku.

Nowy pakiet na start od legalnego bukmachera Superbet

Z pewnością większość z Was ma w pamięci dotychczasowy bonus powitalny od bukmachera Superbet. W jego skład wchodziły bonus 100% od pierwszego depozytu 20 zł oraz tydzień gry bez ryzyka aż do 500 zł. Być może nieprawdą byłoby stwierdzenie, że tamten pakiet był mało atrakcyjny, jednak na pewno nie zaliczał się do najwyższych na rynku.

Zupełnie inaczej dzieje się w przypadku nowej promocji powitalnej od bukmachera Superbet. Każdy bowiem gracz, który zdecyduje się na rejestrację konta w tym serwisie może od teraz liczyć na aż trzy bonusy na start, zaś łączna kwota darmowych środków do zgarnięcia musi robić wrażenie.

Bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 200 zł

Pierwszym elementem pakietu na start dla nowych klientów bukmachera Superbet jest klasyczny bonus podwajający kwotę pierwszej wpłaty. Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty. Wszystko co należy zrobić to zarejestrować nowe konto gracza na stronie bukmachera Superbet, a następnie w ciągu 14 dni od daty rejestracji wpłacić pierwszy depozyt min. 20 zł. Bukmacher automatycznie przyzna graczowi Superbet bonus 100% od wpłaconej kwoty, a maksymalna wartość darmowych środków do zgarnięcia w ramach tej promocji to 200 zł.

Rzecz jasna bonus nie może zostać od razu wypłacony, lecz wymaga obrotu. Superbet wymaga obrotu 2x na kuponach SOLO lub AKO, na których kurs min. nie będzie niższy od 1.80. Na dokonanie obrotu bonusem gracz ma nie więcej niż 10 dni, a po tym terminie środki przepadną bezpowrotnie.

Cashback bonus 1300 zł

Drugi element promocji powitalnej dla nowych klientów bukmachera Superbet to cashback bonus. Nie jest to jednak klasyczny zakład bez ryzyka za pierwszy przegrany kupon po rejestracji, lecz bukmacher zwraca całość przegranych środków w trakcie pierwszego tygodnia, a maksymalny cashback bonus to w tym przypadku aż 1300 zł.

Tydzień gry bez ryzyka nie rozpoczyna się w momencie rejestracji konta, lecz jest naliczany od chwili, w której gracz wpłaci pierwszy depozyt 20 zł na stronie bukmachera Superbet. Również ten bonus Superbet wymaga obrotu 2x w ciągu 10 dni, a do obrotu zaliczają się kupony SOLO lub AKO z kursem min. 1.80.

Bonus za aplikację mobilną 20 zł

Aplikacja mobilna Superbet to jedno z najlepszych oprogramowań tego typu na rynku zakładów sportowych w Polsce. Aplikacja daje graczowi dostęp do właściwie wszystkich tych samych opcji co standardowa wersja strony, a poza tym instalując ją można otrzymać darmowy bonus na start.

Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację, a następnie w ciągu 7 dni od pierwszego depozytu 20 zł zalogować się na swoje konto na urządzeniu mobilnym. Automatycznie po spełnieniu tego warunku gracz otrzyma gwarantowany bonus 20 zł, który wymaga dokładnie takiego samego obrotu jak dwa poprzednie, zanim będzie można go wypłacić.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/zupelnie-nowy-i-jeszcze-wyzszy-bonus-powitalny-od-bukmachera-superbet

Oceń ten tekst