Super Kursy w Totolotku

Ocena 0/0 głosów

Totolotek bukmacher

Totolotek oferta

Totolotek bonusy

Totolotek opinie

Totolotek rejestracja

Obstawiaj popularne mecze z maksymalnie wysokimi kursami. Ekskluzywny bonus legalnego bukmachera Totolotek, czyli 100% Super Kursy, to wybrane zakłady z marżą 0%!

Odbieram bonus! Totolotek bonus

bierz bonus i typuj zakłady w Totolotku po najwyższych kursach

Brak marży oznacza, że bukmacher Totolotek nie pobiera prowizji za wybrane zakłady, dzięki czemu Ty korzystasz z najwyższych możliwych kursów.

Jak działa bonus Super Kursy 100%?

W przypadku bonusu Super Kursy 100% od Totolotek konieczność poszukiwania najlepszych kursów znika. W ramach akcji legalny bukmacher oferuje zakłady na wybrane mecze bez swojej marży. A to sprawia, że obstawiasz zakłady po wysokich i bardzo opłacalnych kursach.

Jak obstawiać zakłady z marżą 0%?

W obstawianiu spotkań w ramach bonusu Super Kursy 100% nie ma żadnej wielkiej filozofii. Znajdujesz ofertę meczów, wybierasz jedno lub kilka z nich, wskazujesz swój typ, ustalasz stawkę i wysyłasz kupon. To wszystko!

Pamiętaj jedynie o tym, że Super Kursy 100% obowiązują wyłącznie na przedmeczowe zakłady 1X2 w dniu meczu.

Gdzie znajdę mecze bonusu Super Kursy 100%?

Lista spotkań z wysokimi kursami dostępna jest zawsze na podstronie bonusu w serwisie i aplikacji bukmacherskiej Totolotek. Aktualną ofertę meczów znajdziesz zawsze również na tej stronie w poniższej tabeli.

Dlaczego brak marży jest istotny?

Legalni bukmacherzy, aby osiągnąć zysk z każdego zakładu, doliczają do niego swoją marżę bukmacherską. Doświadczeni typerzy doskonale wiedzą, że przy regularnym obstawianiu ma ona ogromny wpływ na wysokości wygranych. Dlatego zawsze warto szukać najkorzystniejszych kursów, choćby różnice między nimi pozornie wydawały się niewielkie.

Jaka oferta obowiązuje w bonusie Super Kursy 100%?

Legalny bukmacher Totolotek wybiera różne spotkania z różnych rozgrywek. Najczęściej dotyczą one najlepszych lig, jak Premier League czy Bundesliga i hitowych meczów, na które czeka większość kibiców.

Zazwyczaj jest to co najmniej kilka spotkań odbywających się w ciągu 1-2 tygodni. Dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie w każdej edycji Super Kursy 100%!

Czy rzeczywiście Super Kursy 100% są opłacalne?

Żeby przekonać się o opłacalności kursów w tym bonusie od Totolotka, nie trzeba przeprowadzać skomplikowanych analiz. Sprawdzamy np. spotkanie Arsenal – Crystal Palace. Średnie kursy u legalnych bukmacherów przedstawiają się następująco: wygrana gospodarzy 1.57, remis 3.95 i wygrana gości 6.00.

Natomiast w ramach bonusu Super Kursy 100% Totolotek oferuje: wygrana gospodarzy 1.62, remis 4.20, a wygrana gości 6.89. Różnice widać gołym okiem!

Sprawdźmy inne spotkanie. Mecz Union Berlin – Bayer Leverkusen. Średnie kursy u legalnych bukmacherów: 1 – 3.40, X – 3.40 i 2 – 2.12. Super Kursy 100% od Totolotek: 1 – 3.51, X – 3.45 i 2 – 2.15. Ponownie obstawianie w Totolotek jest bardziej opłacalne.

To jednak tylko przykłady. Zawsze możesz sam sprawdzić ofertę innych bukmacherów i porównać kursy. Jednak brak marży sprawia, że Super Kursy 100% niemal zawsze będą najkorzystniejsze.

Kiedy obowiązuje bonus Super Kursy 100%?

Super Kursy 100% to cykliczna promocja Totolotka. A to oznacza, że pojawia się w jego ofercie regularnie. Zaglądaj często na tę stronę promocji, a będziesz na bieżąco z każdą edycją i nie przegapisz najwyższych kursów na najpopularniejsze spotkania!

Podziel się
  • facebook
  • twitter

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/super-kursy

Oceń ten artykuł