Zmiany. Forum zablokowane, Liga Typerów do końca sierpnia.

Ocena 3.25/4 głosy

W dniu dzisiejszym forum zostało zablokowane. Z uwagi na to, że jest wiele dedykowanych dla zakładów bukmacherskich forów to funkcjonalność ta nie nieszyła się powodzeniem na naszym portalu. Forum już raczej nie wróci.

Sierpień 2021 to ostatni miesiąć, w którym działać będzie Liga Typerów. Konkurs typerski działał nieprzerwanie od grudnia 2013 roku, w ciągu tego czasu zostało postawionych w nim 836 552 zakładów. Celem ligi typerów było umożliwienie typerskiej rywalizacji pomiędzy użytkownikami portalu oraz dostarczenie czytelnikom dostępu do typów wartościowych typerów. Cel został zrealizowany tylko częściowo. Od 1 września Liga Typerów zostaje wstrzymana do odwołania. Dziękuję uczestnikom za rywalizację :-) Liga być może kiedyś wróci w jakiejś formie.

Od września prawdopodobnie nie będzie też możliwe logowanie na swoje konto użytkownika gdyż z uwagi na brak forum i ligi typera będzie to bezużyteczne.

Jeżeli dział IT się wyrobi to od września zostanie wprowadzony odświeżony wygląd portalu. Spryciarz pozostanie portalem w tematyce zakładów i legalnych bukmacherów.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/liga-typerow/zmiany-na-portalu-n1118

Oceń ten tekst

Podobne artykuły