Zmiany. Forum zablokowane, Liga Typerów do końca sierpnia.

Ocena 2,67/5 | 3 głosy

W dniu dzisiejszym forum zostało zablokowane. Z uwagi na to, że jest wiele dedykowanych dla zakładów bukmacherskich forów to funkcjonalność ta nie nieszyła się powodzeniem na naszym portalu. Forum już raczej nie wróci.

Sierpień 2021 to ostatni miesiąć, w którym działać będzie Liga Typerów. Konkurs typerski działał nieprzerwanie od grudnia 2013 roku, w ciągu tego czasu zostało postawionych w nim 836 552 zakładów. Celem ligi typerów było umożliwienie typerskiej rywalizacji pomiędzy użytkownikami portalu oraz dostarczenie czytelnikom dostępu do typów wartościowych typerów. Cel został zrealizowany tylko częściowo. Od 1 września Liga Typerów zostaje wstrzymana do odwołania. Dziękuję uczestnikom za rywalizację :-) Liga być może kiedyś wróci w jakiejś formie.

Od września prawdopodobnie nie będzie też możliwe logowanie na swoje konto użytkownika gdyż z uwagi na brak forum i ligi typera będzie to bezużyteczne.

Jeżeli dział IT się wyrobi to od września zostanie wprowadzony odświeżony wygląd portalu. Spryciarz pozostanie portalem w tematyce zakładów i legalnych bukmacherów.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Komentarze i opinie

 1. Witam. Co ja czytam. Likwidacja SPRYCIARZA. Dla mnie szok. Dzięki prowadzącym ten projekt i wszystkim typera za te wszystkie lata rywalizacji i dobrej zabawy. Może jednak SPRYCIARZ kiedyś jednak wróci? Pozdrowionka dla wszystkich biorących udział w tej zabawie.ZIBI68

  • Link
 2. Niewiarygodne,najlepsza strona jaka znam.Naprawde szkoda.

  • Link
 3. Jedyna stronka z ligą typer, gdzie można było obstawiać różne typy na mecz, nie tylko 1 X 2.

  • Link
 4. To lepiej tą stronę zamknijcie bez forum i możliwości typowania ta strona nie na żadnego sensu.😡Takich stron z reklamą firm bukmacherskich są tysiące.

  • Link
 5. forum powinno byc na glownej jakos .tak zeby od razu sie wyswietlalo

  • Link

Skomentuj aktualność Zmiany. Forum zablokowane, Liga Typerów do końca sierpnia.

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 2,67/5 | 3 głosy
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner