10 eur - zakład na żywo na Arsenal v Man Utd

Ocena 5.00/1 głos

W niedzielę 4. października, Arsenal zmierzy się z Man Utd w meczu Premier League i aby zwiększyć emocje, bukmacher oferuje fantastyczny zakład na żywo. 

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Arsenal v Man Utd, a otrzymasz od bukmachera zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką (aż do 10€) na ten wielki mecz.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. 

Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to bukmacher zwróci Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 10€). Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie. 

Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład nie liczą się do tej oferty. Szczegółowy regulamin oferty można zobaczyć na stronie bukmachera. 

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/anglia/premier-league/10-eur-zaklad-na-zywo-na-arsenal-v-man-utd-n282

Oceń ten tekst

Podobne artykuły