Jaki los czeka Polaków na Euro 2021? Bukmacher forBET już to wie!

Ocena 5.00/2 głosy
Jaki los czeka Polaków na Euro 2021? Bukmacher forBET już to wie!

Spełnił się najczarniejszy sen kibiców Reprezentacji Polski, która poległa w swoim pierwszym meczu podczas Euro 2021 i postawiła się w arcytrudnej pozycji przed dalszą fazą turnieju. Co czeka nas w dalszej części mistrzostw? Nowe światło na tę kwestię postanowili rzucić analitycy bukmachera forBET.

Przegrywamy ze Słowacją - czy to nasz koniec na Euro 2021?

Zupełnie inaczej wyobrażaliśmy sobie nasz inauguracyjny występ w trakcie Euro 2021. Wszystkim nam wydawało się, że być może spotkanie ze Słowakami nie będzie formalnością i spacerkiem, jednak spokojnie wywalczymy w nim komplet punktów, który ustawiłby nas w komfortowej sytuacji przed dalszymi meczami.

Stało się inaczej. Po beznadziejnej grze i katastrofalnych błędach w defensywie przegraliśmy 1:2 i mocno spadły nasze szanse na awans do dalszych gier. Każdy z dwóch kolejnych meczów będzie dla nas tymi z gatunku o życie, natomiast patrząc na formę Biało-Czerwonych trudno o optymizm. Jaki los czeka nas na Euro 2021? Swoje przewidywania w tej kwestii zaprezentował legalny bukmacher forBET.

Co dalej z Polakami na Euro 2021?

Niestety nie mamy dla Was dobrych wieści. Analitycy bukmachera forBET są zdania, że porażka ze Słowakami praktycznie przekreśla nasze szanse na promocję do dalszej fazy turnieju. forBET wycenił awans po kursie 3.75, natomiast opcja NIE jest warta 1.23, a zatem jak na dłoni widać, że ten bukmacher nie wierzy w Polaków.

Znacznie bardziej prawdopodobny jest natomiast według forBET scenariusz, w którym Biało-Czerwoni zakończą fazę grupową na ostatnim miejscu - taka opcja warta jest 1.57. Jest również opcja optymistyczna! Obstawiając triumf Polaków na całym turnieju można pomnożyć swoje środki po kursie 99.00!!!

A ile według bukmachera forBET zdobędziemy punktów w fazie grupowej? Patrząc na kursy zaproponowane przez tego operatora również trudno o optymizm. Zdaniem forBET najbardziej realny scenariusz jest taki, że wywalczymy 1 punkt (kurs 3.25), natomiast niewiele wyższy kurs jest na opcję, że zakończymy zmagania w trakcie Euro 2021 z zerowym dorobkiem - forBET płaci za taki typ po kursie 3.50.

Jak będzie? Czy analitycy bukmachera forBET po raz kolejny będą mieli rację? Przekonamy się niebawem. Fakty są jednak takie, że na własne życzenie bardzo mocno skomplikowaliśmy sobie życie i teraz należy modlić się o cud w starciu z Hiszpanią w najbliższą sobotę.

Nie masz konta w forBET? Atrakcyjny pakiet na start czeka na Ciebie!

A co z graczami, którzy do tej pory nie zdążyli dołączyć do grona klientów legalnego bukmachera forBET i nie zarejestrowali konta w tym serwisie? Czy ich ominie tak ciekawy rynek zakładów dotyczących Reprezentacji Polski na Euro 2021? Oczywiście, że nie!

Rejestracja konta na stronie bukmachera forBET jest bajecznie prosta i nie zajmie nikomu dłużej, niż kilka minut. Mało tego! Jeśli w trakcie rejestracji wpiszecie nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, wówczas na Waszym koncie automatycznie pojawi się powitalny pakiet promocyjny, w którego skład wejdą:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugigo depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • Gra bez podatku przez 14 dni od rejestracji

Jedyne o czym należy pamiętać, to konieczność wykorzystania naszego kodu bonusowego SPRYCIARZ w momencie rejestracji konta gracza. Więcej informacji na temat powitalnego pakietu promocyjnego znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/euro-2021/jaki-los-czeka-polakow-na-euro-2021-bukmacher-forbet-juz-to-wie-n1099

Oceń ten tekst

Podobne artykuły